hangisini seçmeliyim

• S/S

Votes: 10 32,3%
  • Nuke Spear

Votes: 8 25,8%
  • Bow

Votes: 13 41,9%

• Total voters
    31
===============
| 1.)Nuker + Sword |
| 2.)Nuker + Spear |
| 3.)BoW |
===============
Ben bu 3 yapalandırma arasında kaldım
sizce hangisini açayım

NOT: Lütfen Yorumlarınızı Bekliyorum

ve bunların yanında hangisini açarsam ne giyeyim?
hangi skilleri açayım(el yakması olarak)

Full STR BOWMAN + GARMENT + Dual imbue (fire + cold) adama 80de cold reduce yaptınmı tutamaz kimsee :mrgreen:

yok hızlı kasılsın diyorsan shield sword nuker + protector

A

Anonymous

Guest
5ınt 1str nuker spear + ımbue fire + protector
64den sonra iyi bir farm yaparak sword skillerinide açtın mı kimse tutamaz!

A

Anonymous

Guest
full str bow aç bu aralar cok moda :mrgreen:

sağlam char: full str bow -garment -imbue cold

hızlı kasmak için: pure int nuker -spear -garment -imbue fire
olay bitti

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
| 3.)BoW |

ve Garment lakin LvL 52 de kesinlikle SOS al ki oyundan zevk al o zaman kadar chara para harcama sadece lvl 52 silahı için para biriktir :?!!!

Liu

rank8
hızlı ıstıorsan full ınt spear lighting 50 ye kadar ole gıt sora bı farm 9 gap oldummu 60 65 yukle fire sorasında 80 oldun sword skıllerını aç al elıne br sı yuksek bı shield we crit i yuksek bı sword bıde 70 den sora weya 60 dan sora str bas 80 e kadar ol sana kral extraokk

TheMyth_ demiş ki:
TWEETY demiş ki:
Full STR BOWMAN + GARMENT + Dual imbue (fire + cold) adama 80de cold reduce yaptınmı tutamaz kimsee :mrgreen:

yok hızlı kasılsın diyorsan shield sword nuker + protector
protectorla o adam ölür extraokk
nasıl olur ya
kendı lwlım (48) bladere yuruyorum resmen combolar işlemıo bıle ne dıosun anca yatır batırda sarsılıom crtle yatarım ama onmada bu 43 nukesı bıde el kaldırma ıs tamamdır:D extraokk

bence bu soruyu kendine sorman lazim sonucta o chari kendine yapiyosun we kendini hangisinde daha mutlu hissediceksen onu ac

her charin + lari we - leri wardir hicbi char birnirinden ustun degil

kendini bi pvp de hayal et 80 lvl olmussun we hangi charla oynamak isterdin onu dusun we ona gore ac

ben kendı lwlım str glawıere ıkı tane nuke yetıo ama kendı lwlım bow adama 2 nuke+bırde heaven leon shot wermem gerekıo extraokk extraokk extraokk extraokk ama bence nuker cok super.. saglamsan 2 tane strnın ıcınde yuuruyebılırsın dıyorum bowmanlarda saglam oluo aslında 33 skılını wuruolar 1300 falan pot hemen dolduruor soreun olmuo eskıden str glawıer kullanırdım ustune tanımazdım sımdıde nuker:D :lolmuch:

Bowman bence de. Unique'lerde falan da çok avantajlı. Nuker gibi az canı olmuyor. İyi damage veremiyorlar ama kolay kolay da yatmıyorsun yani. Rolling Eyes Hem strong bow skill'i bir nuke gibi. Wink Kesinlikle FULL STR GARMENT [el yakma kasarken fire, pvp-war'larda fln cold olabilir].

her yapılandırmanın kendine has özellikleri var

sword---int karakter olduğu için ciddi ataklar vurabilir artı shıld sayesinde ilave defansa sahip oluyor...
spear---silahın özelliği sayesinde en yüksek hasarı veren adam özelliğine sahiptir ama def kötüdür spear kullanmak istiyorsan def bir şekilde takviye etmen gerekir bunuda sosun kıyafetlerle yapabilirsin
bow---hp problemi yaşamassın elinde +7 bow min crıt %80 bir silahla güzel işler yapabilir

başlıca temel özellikler bunlar...

benim adamım 80 lvl sword ben bile yeni skilleri açmadan net bir şey söyleyemiyorum yeni skill lerle dengeler biraz değişicek gibi gerçekten zor bir karar kahvekeyfi

ben dayanıklıktan bıktım,2 tane 70+ blader kastım,herzaman savaşta en önde giden oldum 2-3 kişiye birden kafa tuttum sürekli ama artık sıkıldım slow motion da öldürmekten,o yüzden kesin ve hızlı öldürmek için full int spear derim,2 kişi birden öldüremesemde gözüme kestirdiğim ilk kişiyi en hızlı biçimde yıkmaktan yanayım :lol:

Yukarı Alt