Kayıt
21 Kasım 2012
Mesajlar
419
Beğeniler
2


Android Adobe Photoshop Touch v1.4.1 Apk 2013

Adobe android çıktığından beri sürekli gelişmekteydi
Adobe Photoshop Touch, dünyanın en popüler görsel düzenleme ürünlerinden birini üreten Adobe tarafından tablet bilgisayarlar için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

Adobe Photoshop Touch ile resim ve fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilir, efektler kullanabilir ve tüm bu çalışmalarınızı arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Klasik bilgisayarlar üzerinde yer alan Photoshop programında bulunan birçok özelliğin taşındığı Adobe Photoshop Touch ile profesyonel çalışmalar yapılabilir. Bununla birlikte cihazın kamerasını kullanarak o sırada çektiğiniz herhangi bir görüntüyü kısa sürede düzenleyebilirsiniz de.

Adobe Photoshop Touch, Google Görseller ile birlikte çalışabilir. Bu sayede internet bağlantısını kullanarak Google Görseller üzerinden görsel arayabilir ve bulduğunuz görselleri çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

1600 x 1600 piksel çözünürlüğe kadar desteği bulunan Adobe Photoshop Touch, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamaları ile ortaklaşa çalışabilir. Bu sayede hazırladığınız çalışmaları birkaç adımla sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.


1.4.1 Güncellemesi Sonrasında

Telefonlarda da kullanılabilir hale geldi
Performans sorunları ve buglar giderildi
Creative Cloud desteği geliştirildi

Boyut: 47.29 MB
Sıkıştırma: Rar / Şifre: rupi
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Android OS 2.3, 3.0, 3.1, 4.0 ve üzeri


Android Adobe Photoshop Touch v1.4.1-2013

(((Alternatif)))


Android Adobe Photoshop Touch v1.4.1-2013

 
Yukarı Alt