arkadaşlar garip gelebilir ama ana sayfaya dön butonuzuz bana sol altta ters geldi alismisim hep sol ust koseye.dedim belki benim gibi sorun yaşayanlar vardir.

dikkatimi bir şey daha cekti.

sitenizde " ANA KONU > 1 alt bolum > 2. alt bolum " tarzi gecis gostergesi goremedim. 2 - 3 sayfa girdikten sonra ana konuya doğrudan dönüş yapılamıyor.site mod ları buna bakarlarsa sevinirim.sitenin kullanım kolaylığı açısından. Cool

sitenizde " ANA KONU > 1 alt bolum > 2. alt bolum " tarzi gecis gostergesi goremedim. 2 - 3 sayfa girdikten sonra ana konuya doğrudan dönüş yapılamıyor.site mod ları buna bakarlarsa sevinirim.sitenin kullanım kolaylığı açısından.

Keşfettim saoLun Embarassed

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle aramıza hoşgeldin bu güzel ve sexy imzan ile beni cezbettin welcome to our Game Garden :lolmuch:

anasayfaya dön butonu forumda mevcut olmayan birşey varsa söyle yapalım sorun değil Wink

Hoşbulduk.Güzel bir site ve sizleri samimi buldum.1 haftadır takip ediyorum forumu önce bi sitedekileri yoklayim dedim.yazılan msjlarınızı okudum sitede olan mod vb kişilerin.
oyunu sadece eğlence amacı ile oynadığınızı fark ettim.söylemekten utanıyorum ama ben eski bir ko oyuncusuyum.çok şey gordum ve yaşadım ko ile ilgili bazi sitelerde mod dum ama kendi mod oldugum sitede bile yetkili arkadaslar tarafından hacklenmeye çalışıldığını fark ettim.bu olaylar ve bundan once gelenlerle birlikte artık ko yu bıraktım.bi arkadasım onerdi sessiz sakin kafanı dınlersın diye.onun uzerine basladım silkroada ve suan icin cokda memnum.hem oyun ici hem de sizin forum siteniz olsun.gercekten icimi rahatlatan bisey oldu.
kendimi buldum.com yani Razz ( sizlerden bi alıntı yapayım dedim Razz)

bu arada imzama sulanmayın o benim Razz:P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puahhahaa çok tatlı yazmışsın mesajlarını beğendim wallahi haa bu arada burada RA benim hatunu önce ben alırım canımcım baktım güzel olay bitmiştir ihihihii Razz

latife bir yana güzel yaklaşım yapmışsın hoşgeldin aramıza umarım Oyun Parkımızda sende bolca eğlenirsin Wink

Çok eğlenecem gibi görünüyor.ilk kez bi oyun sitesinde yaw aga bu nası oluyo kanak yazan kişiler yok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pfffffff

Aileden
aramıza hoşgeldin Cool

burası extraloobun oyun parkı bizde salıncağını tutanlardanız Razz

yazılarını baştan aşşağı okudum çok mantıklı ve gerçekci yaklaşmışsın olaya tebrikler , ama burası o köy kahvesi forumlarından değil tam aksine kültürü en üst düzeye taşımaya çalışan ve devamlı büyüyen bir site.

uzun soluklu bir member olarak bende yazılarından etkilendim umarım aradığını bulursun ben buldum aramıza hoşgeldin

TeşekkürleR HoşBuLdum BenDe . extraokk

DiPNoT: Bu arada Konuda neydi ne OlDu.. :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında şey yapmak lazım üyelikleri eski tarihli olanların yıldızlarını fulleyelim veya ne bileyim onlara özel bir grup mu açsak Rolling Eyes

6 aya yakın süredir sitedeyim detective
Ztn siteye bakamdan gün gecmiyor okuldan gelip siteye giriom bakalım neler var diye extraokk
Silkroaddan cok sitede vakit geciriyorum detective

extraloob demiş ki:
aslında şey yapmak lazım üyelikleri eski tarihli olanların yıldızlarını fulleyelim veya ne bileyim onlara özel bir grup mu açsak Rolling Eyes
süper olur extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bakalım birşeyler olacak ama taşlar tam oturmadı zihnimde Rolling Eyes

Yukarı Alt