Arkadaşlar yurt dışında toplu anakart siparişi alıcaz.
DDR3 Modellerde asus'un bu modelini seçtik
DDR2 modellerinde asrockun g31 ve g41 modellerini kullandık bu güne kadar ama hep sorun çıkarttı asrock bize.
50 adet intel g31 g41 tarzı anakart siparişi yapacağız.Bunun için önerdiğiniz marka varmı asus gigabayte vs. . ? yukarıda verdiğim anakartın bir değişiği var ddr2 olarak sizce asus tercih edilmelimi başka markalaramı yöneleyim ?

şimdiden teşekkürler.

Bu tarz bir anakart

PS:Başlığa okan bey diye yazacaktım sığmadı , okan bey laoballi oluyor falan diye düşünmeyin ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben olsam o paraya Intel olarak bunu alırdım, lakin kurabiliyorsanız AMD tabanlı bir sistem kurmanızdır, ayrıca ürün nerede kullanılacak sıkı bir pc için mi alınacak daha detaylı bilgi lazım.

extraloob demiş ki:
ben olsam o paraya Intel olarak bunu alırdım, lakin kurabiliyorsanız AMD tabanlı bir sistem kurmanızdır, ayrıca ürün nerede kullanılacak sıkı bir pc için mi alınacak daha detaylı bilgi lazım.
amd sistem kurmadık hiç kartları dükkana stok için toplayacağız burdaki fiyata bakmayın avusturyadan çok çok ucuza getirticez kartları.DDR3 için asusun o modelini seçtik ama ddr2ye karar veremedim.asus mu yoksa gigabayte'mı kararsız kaldık.

PS : bugüne kadar lga 775 dışınca sistem kurmadık hiç o yüzden intele devam.Daha çok intel tercih ediliyor.Herkes amd diyince boşver kalsın diyip geçiyorlar.

Yukarı Alt