NiGHTMaRe

Aileden
Amerika'da çalışma vizesi almak için neler lazım?Nette baktım ama çok karışık bir sürü vize var bir şey anlamadım.Bilirkişiler yardımcı olursa sevinirim.Kaç aylık izin var, ne kadar bütçe gerektirir + çalışma iznini bir süre sonra oturma iznine çevirebiliyor muyuz soru:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
usa'i geç hiçbir şekilde gidemezsin, tek bir yol hariç ; 50bin doları basacaksın okulda eğitim almaya gideceksin gerisini unut usa'li bir ablayla evlenmediğin takdirde.

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
usa'i geç hiçbir şekilde gidemezsin, tek bir yol hariç ; 50bin doları basacaksın okulda eğitim almaya gideceksin gerisini unut usa'li bir ablayla evlenmediğin takdirde.
pfffff...Ne alaka ki sonuçta çalışma izni alıncak ve 5 sene orda kaldığın takdirde usa kimliği almak mümkün diye biliyorum :confused1: Neyse ben yinede bir bilgileneyim şu konuda.Bekliyorummmm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Limanerg demiş ki:
extraloob demiş ki:
pfffff...Ne alaka ki sonuçta çalışma izni alıncak ve 5 sene orda kaldığın takdirde usa kimliği almak mümkün diye biliyorum :confused1: Neyse ben yinede bir bilgileneyim şu konuda.Bekliyorummmm

we ll see :oldie:

Yukarı Alt