jumper

Öğretiyorum
fazla heyecana gerek yok be sahsen bende gıdım heyecan yoktu vede sakın ama sakın lisede rahatlıcam deme 9 . sınıfı 2 kere okursun gorursun rahatlamayı

hımm...

Sağlık Meslek Lisesi ve ya Endüs. Meslek Lisesini tavsiye ederim ?!!!!!!. ?!!!!!!!

ben şuan A.l dayım ama pişmanım keşke kazanmasaydım ... :( :( :( :( :( :(

ÖSS sitresini yaşayın bakalım bu ops miş yok bilmemneymiş hehe sizin zamanınızda en az 10milyon kişi gircek

Bu konu oks gününe kdr dwm etsin!
Nası Olsa 12 gün kaldı.
Herkese başarılar diliyorum: )

TiN3RCi demiş ki:
Bu konu oks gününe kdr dwm etsin!
Nası Olsa 12 gün kaldı.
Herkese başarılar diliyorum: )
saol sanada nasıl gidio netler beyler ?!!!!!!. ben bugün 81 yaptım biraz daha gayretle 85-86 yaptık mı körfez fendeyiz inşallah ?!!!!!!.....

arkadaşlar bnden size tavsiye son hafta sakın çalışmayın kendinizi biraz sosyelleştirin o qenel kültür sınawda lağzım olucak dışarda ders konuşmayın sakın olaki son hafta kafanız bulanır qeçen sene qirdim son hafta çalışan arkadaşlarım 85 net çıkarmasına rağmen 60larda çıkarttılar bnm netlerim normalde 55 lerdedir 70 çıkarttım aam yaklaşık 10 soru o son hafta gördüğüm genel kültür den çıkmıştır kendinizi qenilştirin sırf ders olmaz...olmamıştır...insan bunalır bea ki bunalıodum...

os1

olduser
nadir demiş ki:
arkadaşlar bnden size tavsiye son hafta sakın çalışmayın kendinizi biraz sosyelleştirin o qenel kültür sınawda lağzım olucak dışarda ders konuşmayın sakın olaki son hafta kafanız bulanır qeçen sene qirdim son hafta çalışan arkadaşlarım 85 net çıkarmasına rağmen 60larda çıkarttılar bnm netlerim normalde 55 lerdedir 70 çıkarttım aam yaklaşık 10 soru o son hafta gördüğüm genel kültür den çıkmıştır kendinizi qenilştirin sırf ders olmaz...olmamıştır...insan bunalır bea ki bunalıodum...
biz çalışmasakda ailemiz çalıştırıyor :twisted: benımkiler son 2 gün diyor cuma cumartesiçalışma diyor

Jim

rank8
Ya ben Normal Dershane ve okul sınavlarında 76-77 civarı ama son 10 yılın oks sorularını çözünce 80+ net çıkıyo neden ben anlamış deilim

os1

olduser
geçen senın sınav sorularını çözdüm çok kolaydı matematik dışında hiç bir matematik sınavında bu kadr zorlanmamıştım.Ama 21,.. bişey çıktı inş. bu sene kolay olur sınav herkse başarılar

WaR_LorD demiş ki:
geçen senın sınav sorularını çözdüm çok kolaydı matematik dışında hiç bir matematik sınavında bu kadr zorlanmamıştım.Ama 21,.. bişey çıktı inş. bu sene kolay olur sınav herkse başarılar
hacım 2007 nin matematik soruları kolaydı tabi türkçede
Jim demiş ki:
Ya ben Normal Dershane ve okul sınavlarında 76-77 civarı ama son 10 yılın oks sorularını çözünce 80+ net çıkıyo neden ben anlamış deilim
hemen cevaplayayım çünkü dersanede olduğumuz denemeler oks den daha zor bu nedenle oks sorularını çözerken pek zorlanmassın ama çok baba sorularda vardır ?!!!!!!.

beyler girecek lere soyliyim ben bi oks kurbanıyım sizebir nasihat vereyim
normalde dersanede netlerim 70 ken OKS soruları soruları kolay geldi be soruları bos bırakmamaya calıstım ama yaptıgım hata yuzunden =, lu sayılarla Anadolu Liselerini kacırdım siz siz olun bilemediginiz soruları bos bırakın

CooLLer demiş ki:
TiTaN_ demiş ki:
ALS=Askeri Liseler Sınavı
LGS=OKS=Ortaöğretim Kurumları Sınavı(Ortaokuldan kurtulma sınavı) :?!

OKS'ye girecek arkadaşlara bir önerim var Çalışın şu son haftalarda bol bol test çözün 2 sene önce girdim ve hala pişmanım çalışmadığımdan dolayı gerçi çalışmadan Anadolu lisesine girebildim ama çalışsam çok daha iyi biryere girebilirdim.Ayrıca sınava girmeden hemen önce tuvalete gidin :mrgreen: .Benim en az 10 tane matematik sorum erken çıkmam yüzünden boş kaldı :santa:
iyi sallamsım alsyi :d Ben afs ile karsıtırdım.Lgs için topu topu 20 test cozmusumdur.Bi huyum var derse oturunca en fazla 15 dk duruom
Afs nin Stresimi olur yaw Hayatımda girdiğim en güzel sınav deneyimiydi Afs :P

Yukarı Alt