High_Blank demiş ki:
MicroEx demiş ki:
Ne arap ırkını bırak yenı sw bile gelmedi oaly oldu harbiden
Herkesin silki elinde patladı olay bu :coffee:
Birşeyi belki gelebilir yerine gelicek gelicek derseniz herkez eline mahkum olur :sfff:

ps : Arap ırkı geliceklere cevap bu

@ Beyleeer :(
Sanki sadece mağdur olanlar normal uyeler değil bende aldım 300 silkimi beklemedeyim :coffee:

Ve biz salı gunu gelıcek demedık geliyor dedik :thumbsup:

Ali baba seal etkinliğini botla yaptıranlar var diye duydum ama nasıl bilmiyorum. Birkaç tanıdığım gece gündüz 20dkda bir görev vermeye çalışıyor uyumadan. Başkaları botla yapıyormuş. Eğer gerçekten botla yaptırabiliyorlarsa bu işin ...u çıkmış derim.

Sizlere 2 sorum olacak Ciddeye Alir Cevaplarsanız sevinirim...
1) Event 1 hafta mi ? Geçen sene 1 hafta sürmüştü Ali Baba Eventi Ama Simdi burda 2 hafta yaziyor. Oyundan birçok kişi de 1 hafta olduğunu söylüyor..?
2)Sıralamada 1-5 Power Weapon 6-10 Power Weapon yazıyor. Acaba 1-5 B grade 6-10 A grade power mi ? Veya Yanlış mı yazılmış 6-10 Nova weapon mu yazmak istemişler

Bilen Arkadaşlar Cevaplarsa sevinirim...

Arkadaslar seal protector seal guardian bunları her mapte bulabilirsiniz,Seal Protectorler cok kolay bulunuor fakat Guardianlar cok zor sayet görürseniz affetmeyin size yaramasa bile cok para eder !! :dance:

Şimdi benim merak ettiğim olay şu diğer eventlar gibi dewil filanda veriyor mu yoksa sadece en çok biriktiren kişilere silah mı veriyor ?

Hem cahilsiniz hem kendinizi birşey bılıyormussunuz zannediyorsunuz..Adamlar düzgün cevırmıs ama daha haraminin soyguncu & hırsız oldugunu bılmeden cocuk cocuk yorumlar atıyorsunuz.. onu gectım ınsan arastırır ya madem bılmıyorsun..

abuzer demiş ki:
Şimdi benim merak ettiğim olay şu diğer eventlar gibi dewil filanda veriyor mu yoksa sadece en çok biriktiren kişilere silah mı veriyor ?
en çok yapan belli sayıda kişiye verilecek

bu alibaba sealleri biriktirince napcaz ve bizden başak akaç kişinin daha çok birkitridğini nerden kontrol edebilirz edebilir miyiz?

cavit005 demiş ki:
bu alibaba sealleri biriktirince napcaz ve bizden başak akaç kişinin daha çok birkitridğini nerden kontrol edebilirz edebilir miyiz?
görev yeri var oradan bozduracaksın ancak artık bu vakitten sonra yapmanı tavsiye etmem. event başladığı ilk saatten beri deli gibi uğraşanlar var. onları önüne geçmen çok zor.

mrtcnt demiş ki:
cavit005 demiş ki:
görev yeri var oradan bozduracaksın ancak artık bu vakitten sonra yapmanı tavsiye etmem. event başladığı ilk saatten beri deli gibi uğraşanlar var. onları önüne geçmen çok zor.
kaç kişinin yaptığını kontrol edemiyorsun bildiğim kadarıyla

Ali Baba ve Kırk Haramiler Eventinde çift sayılı saatlerde çıkan ay işareti ile 1 level moblar kastığımız alanda çıkmakta
iki çeşit seal verir bunlar Seal Protector ve Seal Guardian
39 adet Seal Protector
1 adet Seal Guardian toplayıp So-ok a teslim ediyoruz
o bize 1 tane Alibaba seal taşı ve 20 dakikalık bir buf veriyor.
Bu buf süresi bitmeden yeni sealler so-ok a teslim edemiyoruz sürenin bitmesini beklemek zorundayız
16/08/2011 tarihine kadar toplanan Alibaba sealler so-ok a teslim edilecek
16/08/2011 bakım sonrası kim server da en fazla toplamışsa (ilk 15) konu başlığında belirtilen özellikte silahı kasasında görecek

Burada dikkat etmeniz gereken şu server bakıma girerken elinizde hangi silahı kazanmak istiyorsanız o tip silahtan olmalı
elinizide cleric veya bard varken server bakıma girdiyse cleric veya bard alırsınız ona göre ammman dikkat

Sanırım size bir fikir vermiştir bu anlattıklarım

eagle69 demiş ki:
Ali Baba ve Kırk Haramiler Eventinde çift sayılı saatlerde çıkan ay işareti ile 1 level moblar kastığımız alanda çıkmakta
iki çeşit seal verir bunlar Seal Protector ve Seal Guardian
39 adet Seal Protector
1 adet Seal Guardian toplayıp So-ok a teslim ediyoruz
o bize 1 tane Alibaba seal taşı ve 20 dakikalık bir buf veriyor.
Bu buf süresi bitmeden yeni sealler so-ok a teslim edemiyoruz sürenin bitmesini beklemek zorundayız
16/08/2011 tarihine kadar toplanan Alibaba sealler so-ok a teslim edilecek
16/08/2011 bakım sonrası kim server da en fazla toplamışsa (ilk 15) konu başlığında belirtilen özellikte silahı kasasında görecek

Burada dikkat etmeniz gereken şu server bakıma girerken elinizde hangi silahı kazanmak istiyorsanız o tip silahtan olmalı
elinizide cleric veya bard varken server bakıma girdiyse cleric veya bard alırsınız ona göre ammman dikkat

Sanırım size bir fikir vermiştir bu anlattıklarım

Elimizdeki itemden gelceğini söylemen çok iyi oldu Teşekkür ediyorum..
Bir şey daha sorucam. 1-5 Power Weapon 6-10 Power Weapon 11-15 Normal Weapon yaziyor ödüllerde.. Bunu biraz açarmısın Bazıları 1-5 12d Sun 6-10 11d Power 11-15 Nova Alcak diyo.. Doğrusu nedir ?

eagle69 demiş ki:
Bu mesajı görünce koptum. 2008de 90level varken alex serverında sro tarihinin ilk sosun staffını alacak bir adam vardı. Yine bir event ile alacaktı. Adam yanlışlıkla cleric rodla dc yemiş ve staff alamamıştı. :lol:

Elimizdeki itemden gelceğini söylemen çok iyi oldu Teşekkür ediyorum..
Bir şey daha sorucam. 1-5 Power Weapon 6-10 Power Weapon 11-15 Normal Weapon yaziyor ödüllerde.. Bunu biraz açarmısın Bazıları 1-5 12d Sun 6-10 11d Power 11-15 Nova Alcak diyo.. Doğrusu nedir ?[/quote]

Ne yazık ki joymax ın sitesinde açıklama sadece aşağıdaki gibi
- 1. sıradan 5. sıraya kadar: 11th Grade Power Weapons
- 6. sıradan 10. sıraya kadar: 11th Grade Power Weapons
- 11. sıradan 15. sıraya kadar: 11th Grade Normal Weapons

12 degre verecem diye birşey yazmıyor benim tahminim 1-5 egypt silahı 6-10 nova olur 11-15 te normal item
.

eagle69 demiş ki:
Ne yazık ki joymax ın sitesinde açıklama sadece aşağıdaki gibi
- 1. sıradan 5. sıraya kadar: 11th Grade Power Weapons
- 6. sıradan 10. sıraya kadar: 11th Grade Power Weapons
- 11. sıradan 15. sıraya kadar: 11th Grade Normal Weapons

12 degre verecem diye birşey yazmıyor benim tahminim 1-5 egypt silahı 6-10 nova olur 11-15 te normal item
.
Ben de tam bilmiyorum. Çünkü tek kaynak joymax ve joymax'ın haricinde bir kaynak yok. Belki eski ksro update ve eventlerine bakılabilir anlamak için. Ancak verilecek silahların güçlü olacağı kesin.

Yukarı Alt