Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaslar alexnderda bulunan 73 lvl %67 full int charım xXEKOBLADEXx i eldoradoda 73 veya üstü full str glavier yada bowman bi charla takas istiorum.charıma cok silk harcadım 13 .5 günlük gold pre war.bunun yanında charıma yeni cıkan büyücü kıyafetlerinide giydirdim yani anlayacagınız charıma yeterince silk yüklenmistir.gelelim bankaya bankada 2 3 sayfa full elixir saglam itemler tabletler vs. cok sey bulunmaktadır.skillere de gelince ztn resim koyuyorum skiller apacık ortada.ben bu chara cok emek harcadım alacagım charında böle olmasını isterim.beni ciddi kisiler eklesin [email protected]
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
olm barı haram malı alıpta satma adii herif arkdaşımın charını hackledı sımdıde satıyo o sana haram ettıkten sonra neye yararkı

ne hacki olm ben mehmet ben bu charı ekremden aldım benim öle hacklerle işim olmas ben bu charın daha yeni sahibi sayılırım 2 ay anca oldu ne hacki a.q.ben ekrem deilim ben mehmet adi sensin lafarına dikkat et benim hackle filan işim olmas düzgün konusmassan konusmasını ögretirler sen merak etme

Dümenciler sizi ^^ Takasa gitmek isteyenLerin çoğu dümencidir aklınızda bulunsun..! perde

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt