beyler bu legend 5 lemi çalışıyor bi yardımcı olsanız çünkü legend 4ü 5 çıkmışken kuramıyoruz:(

Çalışıyomu çalşmıyomu bilmiyorum ben hepsini indirim fakat olmadı..:(
bu konuyu açan kişiden hayır gelmez onu anladım ne anlatım yapmış ne bişey tam emin dilim ama alıntı oldunu düşünüyorum kendi denemedi bişeyi nasıl burda paylaşıyo anlamıyorum o kadar kişi anlat yazmış ama nafile hayır gelmez boşa indirmeyin sizde benim gibi anlatım olmadan yapamıycaklar...

tayfun77 demiş ki:
bu konuyu açan kişiden hayır gelmez onu anladım ne anlatım yapmış ne bişey tam emin dilim ama alıntı oldunu düşünüyorum kendi denemedi bişeyi nasıl burda paylaşıyo anlamıyorum o kadar kişi anlat yazmış ama nafile hayır gelmez boşa indirmeyin sizde benim gibi anlatım olmadan yapamıycaklar...
kardeş vb. 6.0 kurman lazım pc ne yoksa çalışmaz , yani oyuna giremezsin hata verir
MSWINSCN.OCX hatası verir.
oyuna girsende kardeş çok exiklik var oyunda hemde yığınla , unik çıkartırsın kesemezsin skillerin çoğunda hata yani kısaca darma duman sremu.

baba_selim demiş ki:
tayfun77 demiş ki:
kardeş vb. 6.0 kurman lazım pc ne yoksa çalışmaz , yani oyuna giremezsin hata verir
MSWINSCN.OCX hatası verir.
oyuna girsende kardeş çok exiklik var oyunda hemde yığınla , unik çıkartırsın kesemezsin skillerin çoğunda hata yani kısaca darma duman sremu.

BABA SELİM KARDEŞİM ONUN BASKA BİR YOLUDA WAR
MSWINSCN.OCX dosyasini internetten indirin googlyee yazin
SONRA BURASİ ÖNEMLİ :
HATA WEREN DOSYANİN İSMİ :MSWINSCN.OCX OLARAK DEİŞTRİN WE İCİNE ATİN OLUYOR DENEDİM KENDİM BULDUM +REP

hatta su anda oynuorum

kardeşim adam paylaşmış bukadarını becermiş begenmiyorsan indirme! boyle garip seyler yazmayın sen ne paylaştın bu sitede ?

filefactory

de 3.link kırık dosya bulunamadı diyor öteki linklerle uyumlumu

Yukarı Alt