Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Alex twitter üzerinden Gaziantep kadrosuna alınmadığını açıkladı.

Adam degil bu Aykut kac sezondur takimi tasiyan adama trip yapiyor resmen sardi adam Alex %90 gider sezon sonuna kadar boyle devam ederse keske Aykut gitse de futbolcular uzerindeki olu topragi bi' atsa

Arcadia demiş ki:
Adam degil bu Aykut kac sezondur takimi tasiyan adama trip yapiyor resmen sardi adam Alex %90 gider sezon sonuna kadar boyle devam ederse keske Aykut gitse de futbolcular uzerindeki olu topragi bi' atsa
Alex takımı yavaşlatmaya başladı.Zaten gelmiş 34 yaşına,tüm takımlar adama yakın markaj yapıyolar ve adam haliyle yoruluyor.Orta Sahaya dirençli savaşan futbolcu lazım.Tamam adam kral,çok iyi futbolcu ama bırakmayıda bilmeli..

Ben bir fenerbahçeli olarak alexin moskova maçında oynamamasını istedim. Çünkü çok seri bir ortasahaları var. Fakat bu takımda Alex ne yaparsa yapsın hiçbir zaman ilk18'den çıkaramazsın. Ben zaten bu Aykut Kocamal'a sinir oluyordum şimdi iyice sinir olmaya başladım. İnşallah en yakın sürede gider de yerine elindeki elması işlemeyi bilen bir teknik hoca gelir. Bu Aykut Kocamal o kadar transfer yaptı fakat hala 85 ve 89 olmak üzere 2tane değişiklik yapıyoruz. Yani ben anlamıyorum...

Lordzek demiş ki:
Bunlar kavga etmiş galiba neden?
Alex 4 veya 5 gol atarsa Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'de en çok gol atma rekorunu mu ne geçecekmiş medyada böyle şeyler söylüyor ama ne kadar doğru,ne kadar yanlış bilinmiyor.Alex açıklamasında hocaya saygılıyım,sorunlarımı ilettik vsy. diyor.

"Alex, Aykut Kocaman döneminde 75 lig maçının 68’inde (%91’inde) forma giyerken daha önceki dönemde %86 oynama oranı yakalamıştı"

Edit: Süper Lig'de 241 maçta 136 gol atan Alex, 4 gol daha atarsa Aykut Kocaman'ın F.Bahçe adına en çok lig golü atan oyuncu rekorunu egale edecek

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Alex birakmayi bilmemeli. Alex gibi bir adam Turkiye'ye gelmez. Fenerbahce'ye hizli bir ortasaha lazim dogru; ama o Alex'in yeri degil Alex'in yaninda oynamali. Alex hizli kosmaz, top surer ve onundeki hizli adama pas atar. Yanlis dusunuyorsunuz. Krasic oosdi yanlis hatirlamiyorsam. Fazlasi ile hizli adam. Takima uyum sagladiginda neler yapar kim bilir.
Sow da Fenerbahce'de oynayacak kapasitede degil. Emenike sike olaylari yuzunden kacmasaydi ulkeden simdi Fenerbahce gerek Avrupa olsun gerek TSL olsun cok farkli averajlara sahipti. Kuyt'i da unutmamak gerek nami deger Koyt sdgfh
Kuyt beklenilenleri veremez deniyordu herkesin dilinde bu vardi lakin adam her mac gol atiyor.

Yukarı Alt