Yeni transferimiz Fatih Tekke, Mali İşlerden ve Sponsorluklardan Sorumlu Asbaşkanımız Ertunç Soğancıoğlu ve Futbol Komitesi Üyemiz Cengiz Zülfikaroğlu’nun da yer aldığı törenle 2 yıllık sözleşmeye imza attı.

“Fatih Tekke’yle kadromuz daha da güçlenecek” diyerek konuşmasına başlayan Asbaşkanımız Ertunç Soğancıoğlu yaptığı açıklamada, “Bu sene çok iyi yatırımlar yaptık. Maçların sonuçlarına bakınca bunu görebiliyoruz. Kadromuzda eksik kısmı tamamlamak için futbol komitemiz son derece iyi bir çalışma yaptı, Fatih Tekke gibi iyi ve değerli bir oyuncuyu kulübümüze kazandırdı. O bakımdan Başkanımız Yıldırım Demirören’e ve futbol komitemize teşekkür ediyoruz. Fatih Tekke’yle kadromuz daha fazla güçlenecek, Beşiktaş taraftarı bu sene şampiyon Beşiktaş’ı görecek” diye konuştu.

Türkiye’ye döndüğü için çok mutlu olduğunu belirten Fatih Tekke ise konuşmasında “Beşiktaş Yönetim Kurulu’na bu kadar kısa sürede transferimi gerçekleştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Bu sene Beşiktaş’tan çok büyük beklentiler var. Umarım takımımıza hedefleri doğrultusunda katkı yaparım. Bu hedeflere beraber ulaşmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Ligde şampiyonluk ve Avrupa’da başarıyı arzulayan taraftarımız var. Şu anki kadronun Avrupa’da başarılı olabileceğini düşünüyorum. Bu başarılarda benim de katkım olursa çok mutlu olurum İnşallah bu başarılarda ben de üzerime düşeni yaparım. Camiada sevilen bir Fatih Tekke olmak istiyorum. Ayrıca bana eski formumu gösterme şansı verdikleri için herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Tam hazır olmak için onbeş güne ihtiyacı olduğunu söyleyen tecrübeli forvet, “Hazır olduğum zaman eski Fatih’i izletmek istiyorum. Performansımın en üst seviyesinde Rusya’ya gitmiştim, şimdi de kaldığım yerden devam etmeyi arzuluyorum” ifadelerini kullandı.

Forma numarası olarak 33’ü tercih eden Fatih Tekke, “Bugün yeni bir başlangıç yapıyorum. Sekiz gün sonra otuzüç yaşıma gireceğim ve açtığım bu yeni sayfayı güzel şeylerle doldurmak istiyorum. Umarım yeni yaşım hem bana hem takımımıza hayırlı ve uğurlu olur. Kendimi ispat etmem gerektiğinin bilincindeyim; her şeyin çok güzel olacağını düşünüyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Öte yandan öğleden sonra Maslak Acıbadem Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçen yeni transferimiz Fatih Tekke’ye çeşitli testler uygulandı. Kan örneği veren tecrübeli oyuncu daha sonra ortopedi, genel cerrahi ve göz ünitelerinde muayene oldu.

Kulüp Doktorumuz Devrim Urgun’un da eşlik ettiği incelemeler sonunda Fatih Tekke’de herhangi bir probleme rastlanmadı.

Kaynak : http://www.bjk.com.tr (Resmi Site)

P.S : :buddha: summer1:

EmmaW

"quaresma'dan muhteşem ortaaa ve fatih tekkeee mükemmel bir kafa golü atıyorrr"
bu lafı bu sene çok duyacağız ^^ q7 nin ortalarına cevap verebilecek bir forvet

EmmaW. demiş ki:
İnşallah dediğin gibi çok duyucaz. :starving:

Bilmiyorumda F.Tekke eski F.Tekke değil Rubinde uzun zamandır yedek takılıyordu birazcıkta göbek yapmış gibi inş beni yanıltır Bobo'dan daha iyi bir forvet olur bitirici adam rolünü üstlenir:)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EmmaW. demiş ki:

en doğru yorum bu işte ama şu var nihat nasıl ki cevap verdiyse bu da öyle cevap vermesin :twisted: :lol:

EmmaW

extraloob demiş ki:
EmmaW. demiş ki:

en doğru yorum bu işte ama şu var nihat nasıl ki cevap verdiyse bu da öyle cevap vermesin :twisted: :lol:
aman öyle cevap vereceğine boş bıraksın :mrgreen:

Yukarı Alt