yahw su alchemy bug noktalarını bilen varsa b iayzsın yah bizimde güzL bi siLahımz oLsun Crying or Very sad Crying or Very sad hiç olmassa sehrini fl nsöleyin sehrin her noktasında + basmaya calsışim bulim xD

boyle bisi yok sadece sans crossbow u hic yakmadan +7 yaptim ama bugun 4 kere +6 denedim olmadi

kardeşim varmıs böle bişi atp mi ne die biri var o söledi var die ama sölemio herkes bilince tadı olmuomus anlamadım gitti basak sı bilince nolcaksa altı üstü 2 3 kişi daha bilcek bi süre sonra sate böle bişi olmaz kalkr gmler elbette anlar bunu

yhaw ATP geL söle nerde basıon su strleri intleri +ları da kurtul yahw Razz

Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
zaten +3 nerdeyse %90 basabiliyoruz ben açıkçası basıyorum :d
+4 ve +5 i aynı yerde basıcaz belki bileniniz vardır hotanda cami gibi bir yer var oraya çıkmadan sağa dönün 1 tane adam var onu geçin tahta bi köPage Rankingü var onun altından geçin ve ilerde topraktan bir yer var oranın üstüne tıklayın oranın içine giriceksiniz orda +4 ve +5 basabilirsiniz ama +4 kesin demiyorum +5 kesin (lucky powderleri sakın unutmayın)

hotana gelin koordinatlar :: X:204 , Y:502 bunun tam karşısındaki toprak yığınının içine girin orada deneyin

hatta +6 bile basabilirsiniz.%60 olasılıkla

Alıntıdır...
ne kadar doğru bilemiyorum.

Yukarı Alt