İsmini aynı zamanda forum ismi olarak kullandığım 94 lvl Ch ff bowman charım için sohbetin ve dostluğun bütünleştiği bir guild arıyorum,yaşım 29...
Eski guildimdeki tüm arkadaşlar oyunu bıraktı ve oyun gerçekten sıkıcı oldu. Küfürsüz bir ortamı olan büyüğün büyüklüğünü küçüğün küçüklüğünü bildiği saygı çerçevesi içinde sohbeti birliği beraberliği barındıran bir guildin üyesi arkadaşlar,davet ederseniz gelmek isterim.

FataleBower demiş ki:
İsmini aynı zamanda forum ismi olarak kullandığım 94 lvl Ch ff bowman charım için sohbetin ve dostluğun bütünleştiği bir guild arıyorum,yaşım 29...
Eski guildimdeki tüm arkadaşlar oyunu bıraktı ve oyun gerçekten sıkıcı oldu. Küfürsüz bir ortamı olan büyüğün büyüklüğünü küçüğün küçüklüğünü bildiği saygı çerçevesi içinde sohbeti birliği beraberliği barındıran bir guildin üyesi arkadaşlar,davet ederseniz gelmek isterim.
İnşallah bulursun abi ^^ :nod:

Avasin

seyitonbasi var bilirmisin ? bizim okan diye bi abi var ERGENEKON guildinde. Jangan Sahipleri. Ben bi konuşayım sana haber vereyim

Hala eski sahibi ise seyitonbaşı'yı biliyorum oda beni bilir.Sergio isimli charımdan tanır unutmadıysa tabi :D
Ergenekonda geçen sene bulunmuştum Sergio isimli charımla ,o char uçtu gitti bunu kastım yerine işte...
Güzel olur teşekkür ederim..Oyundayım FataleBower pm lütfen

Ne kusuru abi
ya abi pcye bi virüs girdi aynı benim yaptığım işi yapıyodu ben msnle konuşurken adama birşey yazıyodu formatda atamıyodum sonunda attım xD ZSZC ye başladım abi lv 61 build full int spear beklerim :)

H3rD3m demiş ki:
Ne kusuru abi
ya abi pcye bi virüs girdi aynı benim yaptığım işi yapıyodu ben msnle konuşurken adama birşey yazıyodu formatda atamıyodum sonunda attım xD ZSZC ye başladım abi lv 61 build full int spear beklerim :)
O lagda kasmam ben..Hem yarın bi gün kapanacak bi serverda boşa kürek çekmek istemem.Konu amacının dışına cıkmasın başka diyeceğin varsa Pm den görüşelim...

Hala Guild arıyorum gidip bi yabancı guilde giricem yoksa..

FataleBower demiş ki:
H3rD3m demiş ki:
Ne kusuru abi
O lagda kasmam ben..Hem yarın bi gün kapanacak bi serverda boşa kürek çekmek istemem.Konu amacının dışına cıkmasın başka diyeceğin varsa Pm den görüşelim...

Hala Guild arıyorum gidip bi yabancı guilde giricem yoksa..
Bizim ki zevk meselesi be abi :) biliyon artık sroya son verdim daha doğrusu isroya.Çar kaptırdım 3-4 tane :S

Yukarı Alt