Spare_

Bilgiliyim
Çakar, 'Altı Pas' programında F.Bahçe'nin La Liga'dan transfer ettiği İspanyol golcü Güiza'ya verilen paradan dolayı olay açıklamalar yaptı..

Eski futbol hakemlerinden Ahmet Çakar, 'Altı Pas' programında Fenerbahçe'nin La Liga takımlarından transfer ettiği İspanyol golcü Güiza'ya verilen paradan dolayı kazık yediğini iddia etti.

Melih Gümüşbıçak: Fırat Aydınus nasıldı hocam?

Ahmet Çakar: Aydınus, çok konuşuyor. Her kararını, her pozisyonunu anlatmak zorunda değil, sahada daha cool durmalı bence... Ama onun dışında maçı gayet iyi yönetti. Fenerbahçe’nin ciddi anlamda belli oyunculara yönelik oynadığı ortada. Aragones, bir kez daha futbolu bilmediğini gösterdi...Söyle bana Güiza’nın Semih’ten farkı var mı? Anlayamıyorum, Fenerbahçe Güiza’ya 14 milyon euro vermek gibi bir kazığı nasıl yedi?

Melih Gümüşbıçak: Hocam biz bunun hesabını soramayız ama bu kadar paranın Güiza için çok fazla olduğunu söyleyen kişiler var...

Ahmet Çakar: Salı günü Porto gibi kritik bir maça çıkacağız, bu maç için ben umutsuz değilim... Porto, Türkiye’ye erken gelmiş belli ki hırslanmış...

Yukarı Alt