Merhaba arkadaşlar şuan çok sinirliyim.Yaw adamlar çekemiyo işte böyle mal mal şeyler çıkarıyorlar arkadaşlar lütfen bu HAYVANLARI HEPİMİZ KINAYALIM
Sro paylaşım sitesiymiş eziqler...
Arkadaşlar Bu Ahlaksızlıklara Göz Yummayalım Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Gavatlar Evil or Very Mad Evil or Very Mad
871356ssssss.JPG

Anlamadım bu en perhiz bu ne lahana turşusu resimde sadece bir kız resmi var anlattıklarınla alakasını çözebilmiş değilim. Confused

SonSAHNE

Bilgiliyim
bunlar çekemeyenler. sitemizi çekemeyenlerin olması çok doğal çünkü kedi ulaşamadığı ciğere mındar demiş Wink

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
bunlar bizi çekemeyenler..mert sende ordaki küfürü kaldır..hemen..seviyenizi düşürmeyin böyle insanlara karşı her zaman dimdik durun ve..sadece çalışın.. Cool

Çalışın ki o zaman dalga geçmeyi gösterelim.. Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hastalıklı insan modeli bunlar aslında hoşuma da gidiyor ne güzel reklamımız yapılıyor alemde tanımayan kalmıyor kimdir bu diye sorulduğunda adres burası gösteriliyordur illaki ve buraya gelen de beni rahatlıkla tanır aynen devam etsinler bedava reklam.com mucX

" reklamın iyisi kötüsü olmaz "

haklısın hacım.

bu forumda bizim forumdaki kişilerin nicklerini bile çalmışlar
DNAA war
TWEETY war
LibLibi war
Jigsaw war
SagopaKajmer war
çüş ama yha nickleri bile çalmışlar weya bunlar bizim bizim forumdakiler?

extraloob demiş ki:
hastalıklı insan modeli bunlar aslında hoşuma da gidiyor ne güzel reklamımız yapılıyor alemde tanımayan kalmıyor kimdir bu diye sorulduğunda adres burası gösteriliyordur illaki ve buraya gelen de beni rahatlıkla tanır aynen devam etsinler bedava reklam.com mucX

" reklamın iyisi kötüsü olmaz "
olay budur,başka söze gerek varmı? extraokk

Liu

rank8
burda affetmek bana düşmez Wink
seni ajan olarak görevlendirelim sen git başka sıtelerı soy bılgı topla getır buraya :lolmuch: Razz

Yukarı Alt