Ağustos Ayının Üyesi Kim Olsun?

• WaxWhine

Votes: 43 35,2%
  • WindTalker

Votes: 10 8,2%
  • duzceli01

Votes: 55 45,1%
  • Extrowe

Votes: 14 11,5%

• Total voters
    122
Canova demiş ki:
arkadaşlar zaten ayın üyesi demek: aktif olmak, paylaşımda bulunmak, bi konuda bilgiliyse onlara yardım etmek demek. bunların hepsini düzceli yapıyor bence. kimse zaten düzceli kadar paylaşım yapmamıştır ss and video konusuna :mrgreen: ayın üyesi düzceli olmalı :thumbsup:

:thumbsup:

Ayrıca bende düzceli fake üyelik alıp oy atıcak kadar aciz değil. Seveni de çok forumda. Bu kadar oyu olması normal. :kalp:

NoMoreLove demiş ki:
Canova demiş ki:
arkadaşlar zaten ayın üyesi demek: aktif olmak, paylaşımda bulunmak, bi konuda bilgiliyse onlara yardım etmek demek. bunların hepsini düzceli yapıyor bence. kimse zaten düzceli kadar paylaşım yapmamıştır ss and video konusuna :mrgreen: ayın üyesi düzceli olmalı :thumbsup:

:thumbsup:

Ayrıca bende düzceli fake üyelik alıp oy atıcak kadar aciz değil. Seveni de çok forumda. Bu kadar oyu olması normal. :kalp:
@Canova
doğru diyorsunda açıkcası ben hiçbirine yardım ederken görmedim benim şahsi görüşürüm ayın üyesi olursa sırf sevildiği için . hep kendi konularını açar kendi konularına yorum atar

@NoMoreLove
seveni çok olabilir sorun o değil herkes sevdiği için oy veriyor hadi eywallah.

Bu kadarda olmayın artık ya alt ustu bi oylama sanki cumhurbaşkanı seciyoz.gördüm gibi benim 1. olmana kıskananlar baya var...

duzceli01 demiş ki:
Bu kadarda olmayın artık ya alt ustu bi oylama sanki cumhurbaşkanı seciyoz.gördüm gibi benim 1. olmana kıskananlar baya var...
Herkes istediği oyu vermekte özgürdür arkadaşlar bu ay olamayan bidahaki ay olur ay çok elbet oluruz bi ay :lol: :muck: :kalp:

duzceli01 demiş ki:
bu laf bana sanırım ama inan samimi söylüyorum en ufak bir kıskançlığım yok sende yanlıs anlama senden hoşlanmadığımdan değil sadece hakeden birisi olsaydı daha iyi olurdu.

hakeden biri olsaymiş daha iyi olurmuş demekki ben onca iyi boşa yapmis oluyorum demmekki peh

Herkez sevdiğine, istediğine oy verir. Sadece Ayın Üyesi seçimi bu. Abartmamak gerek. Ayrıca an itibarı ile 29 oy alabiliyorsa bir kişi bu demektirki birşeyler yapmış ve sonuna kadar hakketmiş. :thumbsup:

Windy

hmzsnmz demiş ki:
wW & wT beraber katılmışlar birine oy verip birine oy vermesem olmaz , o yüzden ikisine de vermedim :P
ya bro bu ay olmaz öbür ay olur öbür ay olmaz sonraki ay olur,öss bitsin eski payemide yükseltmek için çabalarım zaten,kim olursa olsun ben mutlu olurum makara:

Yukarı Alt