GreenPearL

Bilgiliyim
Advance demiş ki:
İshak paşa sarayına gitmiştim ishak paşa sarayına otobüsle çıkmak ölüm bi oyana bi bu yana döne döne çıkıyor mide felan kalmıyor :mrgreen:
Eee sonuçta Doğu Anadolu Yolları Dandik Tezekli çamur'lu Ama En sevdiğim yani Doğu Beyazıt ve kaçak mallar :mrgreen: :P

GreenPearL demiş ki:
Melik demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Güzel Kokusu Dediğin azcık tezek oluyo galiba :P Belki Uçakla Giderim bilmiyorum bro valla :think:
Ağrı dağı truzim var bölgenin en büyük şirketi. Bir toz bir otobosun çıktığı şirketdir. Doğubeyazıtda gürbulak sınır kapısı vardır. Bölge halkı genelde sigara - porselen ve elektronik malze me taşı**** geçimlerini kazanırlar. Gittiğin zaman buz mağrası ve japonaların çok sevdiği nuhun gemisini görmeden gelme :kalp: :muck:
Nuhun Gemisi mi 8O O Bulundumu? Bi Bilim Adamı 9metre Kalmış Diyodu Ama 8O Gitmişken Ağrı Dağınada Tırmanırım. :lol: :P
İzi ve parçları mevcut.

GreenPearL

Bilgiliyim
Wayy inş 15 tatile kadar bulurlarda gider 1-2 Mal Çalarım :P :mrgreen: Ama cidden eğer bulurlarsa süper olur ya valla gider görürüm Ağrı Dağına Çıkar SnowBoard Yaparım valla :headbang:

Gameworld

Bilgiliyim
Murat ve hazar turizm gidiyor bildiğim kadarıyla
Muş van bitlis buranın şirketlerine binme geçmez 32 saat

GreenPearL

Bilgiliyim
Gameworld demiş ki:
Murat ve hazar turizm gidiyor bildiğim kadarıyla
Muş van bitlis buranın şirketlerine binme geçmez 32 saat
ya bro öyle bi araba olsunki 32 saat kolayca geçsin televizyon olsun her kişiye özel öyle otobüs'ler varya onlardan olsun yaaa :cry:

Gameworld

Bilgiliyim
Saydıklarım elazığın turizmleri ben istanbul elazığ arası hep bu turizmleri kullanırım çok rahat ve çok güzeller ayrıca tunceli ve diyarbakır turizmleride iyidr diğerlerine binme adamlar bagaja horoz tavuk atıyorlar onların sesinimi desem içerdeki o pis kokuyu mu desem bitmez

GreenPearL

Bilgiliyim
Gameworld demiş ki:
Saydıklarım elazığın turizmleri ben istanbul elazığ arası hep bu turizmleri kullanırım çok rahat ve çok güzeller ayrıca tunceli ve diyarbakır turizmleride iyidr diğerlerine binme adamlar bagaja horoz tavuk atıyorlar onların sesinimi desem içerdeki o pis kokuyu mu desem bitmez
Uçak olarak peki?

Gameworld

Bilgiliyim
GreenPearL demiş ki:
Gameworld demiş ki:
Uçak olarak peki?
Uçak olarak rezil rüsva olursun bin otobüse git uçaklar aktarmalı gider çok dolandırır adamı

Yukarı Alt