SketchSwap adını yaz resmini çizsin meselesi değil. Bu sizin çizmeye çalıştığınızı algılayıp kendi de birşeyler katarak düzgün bir biçimde resmetmeye yarar. Siz adınızı yazınca kendince bişeye benzetip resmediyor

Absence

SuSKuN61 demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
SuSKuN61 demiş ki:
:twisted: Ne acayip şeyler cıqtı benimqi coq qomiqti qoymaıdm. :D
Her şeyiyle SePPuKu'yu örnek alıyorsun. Konuşma dili olarak da onu örnek al!
Herşeyi derqen anlamadım ama ben böyle alıştım napim. :S SePPuKu beni örneq alsın. :D
Konuşma dili ornek alınıcak bir dil olsaydı ilk ben alırdım

Isim ile alakasi yok.. Bir resim ciziyorsunuz "gönder dediginizde resminiz baskasina gidiyor ve o kisinin cizdigi resim size geliyor. Yani resimlerinizi takas ediyorsunuz... Karsi taraf emek verip resim cizip takas ettiginde sadece bir isim aldiginda hayal kirikligina ugradigindan eminim ^^

yeonyang demiş ki:
Isim ile alakasi yok.. Bir resim ciziyorsunuz "gönder dediginizde resminiz baskasina gidiyor ve o kisinin cizdigi resim size geliyor. Yani resimlerinizi takas ediyorsunuz... Karsi taraf emek verip resim cizip takas ettiginde sadece bir isim aldiginda hayal kirikligina ugradigindan eminim ^^
Böyle olduğunu bilmiyordum.

Che Guevara demiş ki:
yeonyang demiş ki:
Böyle olduğunu bilmiyordum.
Bende okuyarak anladim zaten x) Almanca bilmenin yararlari ^^

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt