Aslında rihanna tasarımını yapıcaktım ancak tişört basımında istemediğim şeyler olucağını öğrendim. [ arkaplanın siyah olması gibi (aynı yapıştırma gibi duracakmış) ] bu yüzden adeleyi yapayım dedim ve yaptım. Kendi tasarımlarımı tişörtüme bastırmak süper bir duygu dünyada tek bende var bu tişört. Farklı olmak güzel, yazın bol bol giyicem + bu tek olmakla kalmayacak daha bir çok tasarımım var kafamda onlarıda hayata geçiricem [horny21 :kalp:

-

Fikirlerinizi alalım ?

-

Not: Resim biraz kötü ve soluk çıkmış olabilir. (aslında çok daha canlı duruyor sanırım telefondan kaynaklanan sorun) İdare edin. :)

Çok güzel olmuş. :thumbsup:

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Benzememiş Adele'e be bro, ama t-shirt olarak güzel. ^^

Mopneet

Olduğundan daha şiş olmuş suratı sanki, saçları ve kaşları da daha sarımsı. :D

Takımı
Galatasaray
Muhtesem yuzyildaki hurreme benzettim sanki ben :D
Tasarim guzel ama yine de. Benim anlamadigim olay tisortte adele'i ne yapacaksin. Bir katy perry yardirsan hos olur

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

sarkoLata demiş ki:
Muhtesem yuzyildaki hurreme benzettim sanki ben :D
Tasarim guzel ama yine de. Benim anlamadigim olay tisortte adele'i ne yapacaksin. Bir katy perry yardirsan hos olur

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile
İlk katy 'i denedim zaten. Ancak uygun bir fotoğrafını bulamadım tişört baskıya uyacak. Sonra rihanna'ya kaçtı gönlüm onunda buldum ama istediğim gibi olmadı. En son adele dedim son zamanlarda çok popüler malum. Üçüncüde oldu. Bir kaç tasarım yaptım bile şimdiden (The walking dead - renkli bir hatun - deniz feneri ) şuan bu üçü hazırda bekliyor basılmak için :kalp:

Ancak gönlümde hep bir Katy Perry var. Aramalarım devam ediyor bulursam güzel bir resmini tasarım haline dönüştürüp basıcam. Ama basmadan önce sizlere gösteririm :kalp:

Bana da tasarlasana :P

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Maddy demiş ki:
Bana da tasarlasana :P

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile
Yok öyle beleşe tasarım makara:

The47

Bilgiliyim
nerden bastırdın hacım online halletmem mümkün olur mu? şuanki avatarımı bastırmayı düşünüyorum bende :)

The47 demiş ki:
nerden bastırdın hacım online halletmem mümkün olur mu? şuanki avatarımı bastırmayı düşünüyorum bende :)
Bizim burada (Nilüfer/Bursa) küçük bir dükkan tarzı yer ver ordan kendim gidip bastırdım. Ama bastırdığım yerin internet sitesi var. www.tisortsepeti.com.tr ister burdan online olarak yaptır istersen birde tanınmış olan www.tish-o.com.tr sitesi var oradan online olarak hallet işini. :beer:

The47

Bilgiliyim
HeartBeat demiş ki:
The47 demiş ki:
Bizim burada (Nilüfer/Bursa) küçük bir dükkan tarzı yer ver ordan kendim gidip bastırdım. Ama bastırdığım yerin internet sitesi var. http://www.tisortsepeti.com.tr ister burdan online olarak yaptır istersen birde tanınmış olan http://www.tish-o.com.tr sitesi var oradan online olarak hallet işini. :beer:
eyv. :thumbsup:

Yukarı Alt