Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mambu nasılsın bu gece tospalar yoktu yarına kaldı artık özledim seni snow'da :P

extraloob demiş ki:
mambu nasılsın bu gece tospalar yoktu yarına kaldı artık özledim seni snow'da :P
Abi bilgisayara format attım,herseyi yedekledim sanıyodum combat arms ı yedeklemeyi unutmusum.Tekrar indiriyorum %20 ye geldi,yarın beraberiz ins :nod: :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:
Abi bilgisayara format attım,herseyi yedekledim sanıyodum combat arms ı yedeklemeyi unutmusum.Tekrar indiriyorum %20 ye geldi,yarın beraberiz ins :nod: :muck:

:thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ben daha yeni çıkıyorum saat 18,00 'dan beridir oyundayım. Şuanda 02,30 :lol: Kimse gelmedi PM atmadı Deadly haricinde.

PS : Bu arada Snow / Flag 'da kahretsin yine top-5 'e girmişim. Ama 3. 'yüm, çok yakın zamanda 1. olmam dileklerimle :P (Resim çekememişim yarın akşama artık kısmetse)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Crisis demiş ki:
Ge Li Yo Rüm xD :mrgreen:
Snow / Flag girsene bro, Loading ekranından görüntüyü çek bana linkini PM atsana .. Vallahi sevap işlersin :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Crisis demiş ki:
Demin girdim kimse yoktu geri cıktım yaa :roll:
Benim acil dışarı çıkmam lazım bana Snow - Flag 'dan Loading ekranındaki görüntü lazım... Biri çekip link atsın PM ile plsss, hadi ben kaçtım gelince girecem oyuna :santa:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Şimdi çıktım bende, gelecek varsa gelsin ordan pm atsın toplanalım hemen .. Mamba 'yla aktık valla Snow - Flag 'da :P

Yukarı Alt