Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Full str olan europe char ımda yanlışlıkla 1 tık int verdim :!!&%&! . Bir ara Stat Point Sıfırlama Görevi diye bişey duymuştum. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. Böle bişey oyunda var mı ?? Varsa nasıl ?? Çarımı asla delete yapmayı düşünmedim ve istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

namoo demiş ki:
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Full str olan europe char ımda yanlışlıkla 1 tık int verdim :!!&%&! . Bir ara Stat Point Sıfırlama Görevi diye bişey duymuştum. Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. Böle bişey oyunda var mı ?? Varsa nasıl ?? Çarımı asla delete yapmayı düşünmedim ve istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
1 statdan bişey olmaz :roll:
hiç sanmıyorum öyle bi görevin olduğunu :lol: duymamışdımda. kesin bilen birisi cıkar :coffee:
ps. ben sro oynamıyorum o yüzden tam cevap veremedim kusra bakma

The Black demiş ki:
namoo demiş ki:
1 statdan bişey olmaz :roll:
hiç sanmıyorum öyle bi görevin olduğunu :lol: duymamışdımda. kesin bilen birisi cıkar :coffee:
ps. ben sro oynamıyorum o yüzden tam cevap veremedim kusra bakma
Yinede teşekkürler. Ama bilen bir moderatör arkadaşımız sorarsan çok makbule geçer. :muck:

namoo demiş ki:
1 statdan bir şey olmaz itemdeki 1 str ile farkı kaparsın önemli değil. Ancak illa geri alıcam diyorsan her şehirdeki şifacıdan görev alınıyor. Ancak sadece 41-49 lvl arasındakiler için. Bu lvllar arasındaysan stat sıfırlanır :thumbsup:

takma birşey olmaz verdiği 30 hp düşük olursun takıntı yapacak birşey yok 200 300 de vuruşun düşer silahla avatarla setle kapanır o açık oynamana bak :thumbsup:

Sıfırlama diye birşey yok bu arada. Acil yardım tarzında başlık atmak yasak galiba.

_Kriptex_

Tanınıyorum
Stat sıfırlama +60 lvl ve akademi varken jangan potcu yada hotan potcudan alınır gorev size bir scroll taş tarzında bişey verir ve dw cavede bunu acarak stat sıfırlamanızı alırsınız ama lvl sınırı var tam bilmiyorum ama 40-50lvl arası sıfırlanıyor sadece ole kalmıs aklımda ayrıca 1 intden bişey olmaz diyen arklar için xbowda str cok onemlidir attıgı crit sayısı ve crit x1(katlaması) buna baglıdır ama dress vb. şeylerle kapatılabilir.

Kriptex35 demiş ki:
Stat sıfırlama +60 lvl ve akademi varken jangan potcu yada hotan potcudan alınır gorev size bir scroll taş tarzında bişey verir ve dw cavede bunu acarak stat sıfırlamanızı alırsınız ama lvl sınırı var tam bilmiyorum ama 40-50lvl arası sıfırlanıyor sadece ole kalmıs aklımda ayrıca 1 intden bişey olmaz diyen arklar için xbowda str cok onemlidir attıgı crit sayısı ve crit x1(katlaması) buna baglıdır ama dress vb. şeylerle kapatılabilir.
nası yaw?? öyle bir görev mi var?? hiç duymadım.

Yukarı Alt