ARKADAŞLAR YERİ DEĞİL BİLİYORUM AMA SİLMEYİN & KALDIRMAYIN LÜTFEN BAYILMIYORUM BURAYA TOPİC ACMAYA YANLIS OLDUGUNU BİLE BİLE AMA YARDIMA İHTİYACM VAR. ASIL YERİNEDE AÇTIM AMA YOK İŞTE BAKAN YOK ÇOK ACİL OLMASA BURAYA AÇMAZDIM. LÜTFEN CEVABINI BULANA KADAR SİLİNMESİN BU TOPİC ŞMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Resimdeki gibi.. acil yardm lazm bilgisi olan yazablrmi çok acil..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Format kesin çözer. Onun dışında üzgünüm yardımcı olamayacağım :roll:
ps. Net framework 3.5 kur bir bakalım.

SarkoLata demiş ki:
ALpique demiş ki:
http://www.pcnet.com.tr/forum/1192468-post1.html uygulamayı düşünüyorum beyler fikirlerinizi bi alablrymym?
Alakasız. Bu sorun ondan kaynaklanmaz.
Söylediğim programları dene.
Visual C#
NET FRAMEWORK 3.5

bro visual var ama 3.5 kurulum hatası werıyor. Simdi tekrar denıyorum 67mb çekmesi gerekiyor btn framework yazlmlarını kaldrdm 3.5 0'dan yüklüyorum şu an kurulum bitince olursa yazacağım ilgilendiğin içn teşekkürler bro :kalp:

GNR

rank8
ALpique demiş ki:
ilk defa mbot indirdim mbot süresi var şu an 30 gün bu gün uzattırdım ilk defa kullanıcaktım. Tam yükledm bi açtm böle oldu :S
Aynısı ark. oldu ilk klasore cıkarırken muhtemelen virus prg açıktı ve o yuzden bi dosyayı engelledi kurulumda bu dosya olmadıgı için hata veriyor ve kesiliyor

Pc ve modemi resetleyip virus prg. kapat ve sonra guvenilir bir yerden tekrar indir derim

Yukarı Alt