msnye herşeyi yazıyorum ama
kişi listeniz şu anda kullanılabilir durumda değil lütfen daha sonra deneyin
hata kodu:80072f19

Advance

Internet Explorer menü çubuğundan Araçlar-Internet Seçenekleri-Gelişmiş Listeden "Sunucu sertifikalarının geçerliliğini denetle" seçeneğimi seçin Ie yi kapatıp pc yi yeniden başlatın.Msn ye girdiğinde bir kez daha hata verecek daha sonra girebileceksin...
Güvenlik Duvarı/Özel Durumlar/Windows Live Messenger ve Windows Live Call seçenklerinin işaretli olduğundan emin olun. Güvenlik Duvarını kapatın

iExplorer/Araçlar/İnternet Seçenekleri/Gelişmiş /sıfırla veya varsayılan ayarlara geri dön seçeneğine tıklayın.

Msn ve tüm eklentilerini kaldırıp C/Program Files/Windows Live klasörünü silip yeniden kurun tekrar deneyin.
Bunları buldum dene bakalım :coffee:

Hatayı verdiğinde görev yöneticisini aç. Msn'in işlemini sonlandır. Sonra tekrar normal şekilde aç. Ben bu şekilde bir çözüm bulmuştum buna benzer bir sorunu netten araştırırken. Denemekte fayda var. :popcorn:

Scintillate demiş ki:
Hatayı verdiğinde görev yöneticisini aç. Msn'in işlemini sonlandır. Sonra tekrar normal şekilde aç. Ben bu şekilde bir çözüm bulmuştum buna benzer bir sorunu netten araştırırken. Denemekte fayda var. :popcorn:
Aynen CTRL+ALT+DELETE yap ordan İşlemler ordandan msn sonlandır ve tekrar gir bendede böyle oldu :mrgreen:

Yukarı Alt