Bugun 27 Ağustos 2010.
İnanılmaz bir dc sorunu yaşıyorum. TTNET'ten kaynaklandığını sanmıyorum ondan kaynaklansa biçok arkadaşımın durumu benimki gibi olurdu.
Geceden beri aynı sorun en fazla 20sn dc yemeden oyunda kalabildim. Modeme reset attım. kapatıp açtım ttneti aradım. dnsyi sıfırladım silkroadı baştan kurdum modemi bile baştan kurdum ama bi türlü geçiremedim biriniz yardımcı olsa iyi olur... Bugda kaldığımda sanmıyorum çünkü hotanın ortasındayım arada bir 1-2 adım hareket ettirebiliyorum charımı.

DevilKiss

Tanınıyorum
Herhangi bir private kuruluysa birde onda dene eğer ondada atarsa pc ye bir format at (10 yıldır pc kullanıyorum bir sorunu çözümediğimde format attım hepsindede sorun hallodu) windows 7 kullanıyorsan eğer yetkili olarak başat ve uyumluluğu windows xp (sp2 sp3 çıkarsa sp3 yap) sorunun çözülecektir

fizy den muzik dinliyorum kesilmiyor exL de takılıyorum gitmiyor explorer. sadece dc az once 5dk oyunda kalabildim dans
kendimi kutluyorum xD

dc problemin şöyle gerçekleşiyorsa çözümünü biliyorum
Modemdeki bütün ışıklar sönup baştan yanmaya başlıyormu ?

Bilgisayarına enjekte olmuş bazı truva atları olabilir.... Çözüm sağlam bir Anti virus ile taratman.. Hatta Sistem iyileştirme programları ile de destekleyebilirsin..Çok faydası oluyor.. Diğer yandan donanımsal bişeyse söylediklerimi unut..

@modemdeki ışıklara birşey olmuyor.
@sbot kullanmıyorum isro bot var ama oda dc verdıgı için kullanmmıyorum bir süre.
@bilgisayarımda trojan vs. gibi virüsler yok.
@ güvenlik duvarı (firewall) modem ayarlarından kaldırdım. windows-system32-drivers-etc-host' u silip internetten indirdiğim hosta değiştirdim düzeldi ilginiz için çok teşekkür ederim...

Yukarı Alt