Açılsammı kıza?

• 1-) Evet

Votes: 7 77,8%
  • 2-) Hayır

Votes: 2 22,2%

• Total voters
    9
  • Poll closed .
LoRd_ demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Sağolsun kavuşmanıza vesile oldum sevicek tabi:D
Ben cevabımı alamadım medyumsago :P :mrgreen: :twisted:
sen ayrıl sonra git bi hayırsızla evlen cocuklarınız olsun boşanın onlar bi yerde sen bi yer hayatın boyunca mutlu olamadan yaşa sonra cocugun kısır cıksın torununda olmasın xD aynen bunları görüyom ebn sago en görcek bakalım xD

LoRd_ demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Sen 30 yaşına kadar evlenemiyceksin sevgilinde olmıycak hiç bir cinsel yaşamın olmıyacak sonra rahip olucaksın kendini hz. isaya adayıp dünya zevklerinden ayrılacaksın, kutsal bakire:D

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
LoRd_ demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Sen 30 yaşına kadar evlenemiyceksin sevgilinde olmıycak hiç bir cinsel yaşamın olmıyacak sonra rahip olucaksın kutsal bakire:D
Yavaş hocam ağzından yel alsın Allah öyle bişi yazdıysa bozsun bak benim kız benle barışmazsa papaz oluruz söyleyim he :twisted: :mrgreen: :curtain:

Ben gördüğümü söylüyorum yalan veya uydurma değil yalan söyliyemem sevinsin diye sordu söyledim:D

hmzsnmz demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Sen 30 yaşına kadar evlenemiyceksin sevgilinde olmıycak hiç bir cinsel yaşamın olmıyacak sonra rahip olucaksın kendini hz. isaya adayıp dünya zevklerinden ayrılacaksın, kutsal bakire:D
hahah bu ne hacım yav .Adama keşke ölecen falan deseydin daha iyi :twisted:
Haklısın hacım ya ölcen deseydi bu kadar üzülmezdim valla ilahi sago inşallah dediklerin çıkmaz yoksa iki elim yakanda olur hacım :twisted: :mrgreen:

hmzsnmz demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
hahah bu ne hacım yav .Adama keşke ölecen falan deseydin daha iyi :twisted:
Bakir olmuyor mu yakında biri açar ankette milli olanlar kimler diye şaşırmayın Posta'daki Haydar Dümen bölümüne dönecek gibi Allah korusun :mrgreen:

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Ben gördüğümü söylüyorum yalan veya uydurma değil yalan söyliyemem sevinsin diye sordu söyledim:D
Ya ne sevinmesinden bassediyosun kara perde indi sanki hayatıma xD

Yukarı Alt