Arkadslar ben cogunuzun bildigi gibi oyunu bıraktım. Artık oynamıyorum. Bu serverda tam 3 tane takilidm cıkmıs hele bitanesi ASIT_ nickinde ben apo yum diomus mantıklı dusunun ben orda olsam 2x mi olurdum?:) Bole bişi olsa nie saklıyım. Kimseye inanmayın ve guvenmeyin o heriflere. Taklitlerimden sakının derim:)

Deildi ama oda İzmirden cok yakın tanıdıgm bi insan. Yakın oldugmuz için karıstıryo olabilirsin.

evet benim OSKIJEN. hayırdır,
serverda tuuba - tuubaa - Rational (GENOCIDER guildinde)- OSKIJEN - T_Beer - DeAgLe (FreAkZ guildinde) diye charlarım var.

bannedddd

Buralıyım
OSKIJEN demiş ki:
evet benim OSKIJEN. hayırdır,
serverda tuuba - tuubaa - Rational (GENOCIDER guildinde)- OSKIJEN - T_Beer - DeAgLe (FreAkZ guildinde) diye charlarım var.
Daha yok mu? Yetmez bu kadar. :mrgreen: :lol:

Arkadas Lar saturn de dikkat edin Exclamation Exclamation 13 yasında Lamerin birisi ben Asit im diye miLLeti kandırmaya ve kendını kastırmaya calısıyor .. :mrgreen: :mrgreen:
Oyun NicKi = ASIT_
....

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
qrafy_turq demiş ki:
Arkadas Lar saturn de dikkat edin Exclamation Exclamation 13 yasında Lamerin birisi ben Asit im diye miLLeti kandırmaya ve kendını kastırmaya calısıyor .. :mrgreen: :mrgreen:
Oyun NicKi = ASIT_
....
:mrgreen: :mrgreen: uleyn apo orda olsaydı şmdi 7X di :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt