senin ihtiyacın yokta bizim war :lol: sen beles kullan biz para veririz yeterki acsinlar char acmak lazim :lol:

bu sefer paralı olmayacak kardeş öyle söylüyor drew sebep şu biz kasıyoruz kırmak için viewtopic.php?f=82&t=17565 bu postu yazan gibi arkadaşlar hakarette bulunuyor bu ve bu gibi sebeplerden dolayı paylaşıma açılmayabilir. ayrıca pin olayı kaldırıldı.

Kardeş ben sorunu anlatamadım sanırım şöyle söyleyeyim ben bu siteye 2 ay önce multiclient verdim avr. güncellemesinden hemen sonra ama adamlar yalancılıkla suçladı yok zart yok zurt canımı sıktılar.. Ama yinede seni kırmıcam dosyaları upload edip koyayım siteye.

evet okumustum çift çekirdekli işlemciler içindi galiba suan sro oynatipta çift çekirdekli işlemciye sahip kaç kişi wardir tr de yada bu sitede tartışılır tabiki ozamanda demiştim simdide derim

emeğine saglik yüreğine saglik

ARKADASLAR LUTFEN YARDIM EDİNİZ HEPSINI İNDİRDİM KURDUM DENİLENİ YAPTIM AMA BOT AUTA OLMUYOR VE SIKILLER CİKMİYOR GİRERKEN 33 LEMİ YOKSA ELLEMI GİRİLECEK?? BIR ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM TESEKKURLER BEKLIYORUM extrabeer

Yukarı Alt