Arkadaslar Á¢¼Ó½ÇÆĞ(9) bu Hatayı Sro Db den botla oyuna girerken alıosanız asagıdaki adımları izleyin

1-SrProxy i açın.Serverin IP si Vs Vs Yazın Sonra Loader Açın(Ama SrProxy Start Demeyin)
2-Loader i Açtıktan sonra Redirectin Karşısında 2 adres olur birinde 127.0.0.1 yazar altındakinde yazan Numarayı Bi Yere Alın
3-SrProxy e Geçin orda Listen Bölümünde Port Diye bir Kutucuk var size Loaderde 127.0.0.1 nin altındaki numarayı almanızı solemistim o numaranın aynısını Listen deki port Bolumune yapıstırın SrProxy e start Deyin Loaderde division neyse sizde(Yani Normal Girişinizle)Oyuna Girin Sorun olursa Burdan Yazın !

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu ßana

Kardeş dediklerini yaptım sonra srproxy start ardından loadere division 2 yapıp launch dedim.oyuna girdi ama bot ayarları cıkmadı :S onu biliyosan söylersen cok sevinirim arkadaşım :)

şöyle oluyor kardeş srproxy earth ip yazıyorum loaderi acıyorum sonra srproxy start lıyıp division 2 yapıp launch acıyorum oyuna giriyo id pw mi yazıyorum ama bot ayarlama şeyi çıkmıyor ..

bakın once normal girin oyuna sonra karakter yerinde botu acın karakterinize tıklayın girin sorun cıkmayacaktır

Kardeşim normal oyuna girerken bu hatayı alıyorum nasıl düzelticem Allah Rızası İcin Söylermsin

Yukarı Alt