_PolgarA_ build'i ne olmalı

• Archer

Votes: 17 47,2%
  • Glavier

Votes: 19 52,8%

• Total voters
    36
Gaia'da ki 77 lvl olan charım şimdilik glavier... Ama yanımda kasan okçuları gördükçe nevrim dönüyor hele ks yapmaları falan... Tamam glavier çok daha iyi vuruyor ama okçunun karizması ve kendisine olan aşinalığım da hafif değil.
Geleyim sizlerinde görüşlerinizi alayım dedim artısıyla eksisiyle konuşalım. Uygunsa charı bow'a çevirelim

Absence

Bendeniz şuan itibariyle Archerim sende ol derim kasması zevkli damagesi zevkli
+Hakkatten mantıklı Fire(90)/Cold(30)
Heuksal(90)/Bow(90) (Dual weapon) 8)

Force glavie var bende boşuna kasma satayım sana pacificte.+7 weapon +5 set var 250m de gold var üstüne ne dersin :mrgreen: :P

Polgara demiş ki:
Sniker demiş ki:
Force glavie var bende boşuna kasma satayım sana pacificte.+7 weapon +5 set var 250m de gold var üstüne ne dersin :mrgreen: :P
:mrgreen: çıkarcı :D
Charı archer'a çeviriyorum 8)
Göreceğiz.com ^^
Hacım yapma yahu bir kerede 73 de bırakmıstın şimdide 77 senin takdirin gerçi sen tüm buildlerde döktürürsün.com

Pol sp kasarken bende bu arada bol bol level atlayayım :popcorn: :mrgreen:
Hadi hacım kolay kasarsın umarım çabuk geçmesi dileğiyle.

archer öneririm. hem süper bir şekilde pvp yaparsın hem de süper bir şekilde unique'ni kesersin.

İstediğin build'di yap.Kapışırık.com... :P Ah Adem abimde olmasa,ayakta zor dururum... ^^ :muck:

FeeL demiş ki:
İstediğin build'di yap.Kapışırık.com... :P Ah Adem abimde olmasa,ayakta zor dururum... ^^ :muck:
Melek yahu melek :twisted: cidden ne zaman yazsam herşekilde cevap verip yardım ediyor :muck:

Build önemli değil diyorum pol. taksın kafasına yeter :sfff: vereyim benim wizardı daha iyi kullanmassa benden bırakırım oyunu :popcorn: çaktırmayın ^^ :mrgreen:

Eğer yapılandırmanda forcede varsa bowa dönmen süper olur.
Eldoradoda fire+force bow çarların önünde kim diz çökmez ey ahali..

Yukarı Alt