1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

9 Adımda Adobe Softwares [Yasal]


 1. TanerUNER

  TanerUNER  

  Kayıt:
  25 Nisan 2007
  Mesajlar:
  3.438
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  İşsiz
  Şehir:
  Bursa

  İndirilen program illegal yollarla crack yapılmassa güncellemeleri kullanabilirsiniz.

  1. Adım
  ---
  http://www.adobe.com/support/downloads/ ... ftpID=4773 adresinden işletim sistemimize uygun Adobe Application Manager programımızı indirelim ve basit kurulumu hallettikten sonra 2. Adım'a geçebilirsin.

  2. Adım
  ---
  Programı kullanabilmeniz için Adobe üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Resimde gösterilen butona basarak üyelik sayfasına gidelim.

  [​IMG]

  3. Adım
  ---
  Basit bir üyelik formu hemen doldurduktan sonra üyeliğinizi mail adresine gelen link ile aktifleştiriniz (aktivasyon yolluyormuydu hatırlamıyorum :mrgreen:)

  [​IMG]

  4. Adım
  ---
  Oluşturduğunuz üyelik ile programa giriş yapalım.

  [​IMG]

  5. Adım
  ---
  Karşımıza gelen Kullanıcı Sözleşme Koşulları'nı kabul edelim.

  [​IMG]

  6. Adım
  ---
  Sol üst tarafta isminizin bulunduğu kısımda bir " ok " görüceksiniz buraya tıklıyarak Tercihler sekmesine geçelim ve Dil seçeneğiniz English (International) olarak değiştirip onaylıyalım.

  Not: Bu işlem indireceğiniz bütün Adobe uygulamalarını etkiler Türkçe kullanmakı istiyorsanız programları bu kısmı Türkçe olarak bırakınız.

  [​IMG]

  7. Adım
  ---
  Sıra geldi indirme işlemine. İstediğiniz Adobe uygulamasının yanında Dene yazısını fark etmişsinizdir. İstediğiniz programın Dene butonuna basarak indirme işlemini başlatınız.

  [​IMG]

  8. Adım
  ---
  İndirme işlemi başladı dosyamız indikten sonra kurulumu Adobe Application Manager otomatik olarak gerçekleştirir. İşlemler bittikten sonra programınızı 30 Günlük Ücretsiz Lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

  [​IMG]

  9. Adım [Illegal]
  ---

  Deneme Lisansını istemiyorsanız Google.com adresine bir zahmet ziyaret edip lisanslama hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gerisi size kalmış :mrgreen: iyi günler​