Takımı
Galatasaray
ZSZC Retrodaki 80 Lv Full Farm Full int Fire-Cold-Heuksal-Light. Nuker charımı satmak istiyorum veya isroda güzel bir warrior char ile takas etmek istiyorum 8 gün premium ve tavşanı vardır.

Chardan bir resim. Skilleri koymuyorum zaten fire-cold-heuksal 80 lvl fullfarm + 400 k küsürde spsi var.Seti full +4 elinde 72+5 (mag %80) clean spearı vardır.Fiyat konusunda ise birşey belirlemedim takas taraftarıyım açıkçası server alexander titan veya mars olabilir veya da malazgirt.

sunworld vip de 120 lvl güzel bir charlada takas olabilir (STR)
Yine Retroda 7:1 hybird int bow char ile de takas olabilir.

Not: İsrodaki takaslık olacak charlar mail korumasız olmalıdır.Buna çok dikkat ediyorum ve önem veriyorum.Teşekkürler.

Takımı
Galatasaray
Güncel.Takas Sunworld vip de 120 lvl güzel bir charlada olabilir.

Takımı
Galatasaray
Güncel

retroda 80 Lv Full Farm 7:1 hybirdi int bow bir charlada takas olabilir.

Bro şuan retroda 67 LvL Lord yarkan titan buglu 109 Silkli 2 Eli sos setinde de sos var Char verebilirim bankasında 1 pre ustunde 21 gunluk 1 pre tavşan beyaz kurt var. Megadeth nicki.

Takımı
Galatasaray
Günceldir//

İsroda Güzel bir warrior char ile takas olabilir. Serverlar (Alexander,Titan,Phoenix,Mars,Malazgirt) bu serverlardan olabilir.
sunworld vip de 120 lvl güzel bir charlada takas olabilir (STR)
Yine Retroda 7:1 hybird int bow char ile de takas olabilir.

Arkadaşım carına 80 lira verebılırım satmayı düşürsen? yada aklında bi fiyat varmı?

Takımı
Galatasaray
acilles demiş ki:
Arkadaşım carına 80 lira verebılırım satmayı düşürsen? yada aklında bi fiyat varmı?
olabilir ö.m dan msn adresini verirsen iletişime geçebiliriz. :wink1:

Yukarı Alt