Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet arkadaslar Zeusta 78 Level % 62 Full Str Glavier Charim Satiliktir

iki serveri birden goturemiyorum artik satmaya karar verdim 1 tanede Tibette var cünkü
Elinde 72 +6 glavie var full blue..zeus serverini biraktigim icin son seti tamamlamamistim 2 tane son itemi eksik ve yine belirtiyorum cari oynamamaya karar verdigim icin hepsini +4 yada +5 yapmadim itemlerin hepsi +3 tür.ayrica kasasinda 379 Milyon para birakicam..tabii bu para fiyati artiricak biraz.cok ciddi olan arkadaslar var ise bir ara girer ss alirim..suan ben zeusu biraktim baska serverdeyim..char 78 level ve % 62 olmasi lazim..banka full element dolu en az 5000 - 10000 adet water 4 water 6 wind 4 wind 2 earth 6 earth 8 wind 8 fire 8 water 8 var en az 5000 en fazla 10000 adet. diger elementlerden dahada fazla var..full elixir dolu ve ayrica str ve stamina tablet haric digerlerinden 20 ser tane var.... 3 Level % 77 4 olmak üzere Guild var ve char master 66 level __KARABAS__ isimli Kurtu var ve ölmüs sincap var.

Yogun istek uzerine SS leri koyuyorum.

-Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_ToLGa_ demiş ki:
foto koysan itemlerin ve skillerin böyle olmazki
cok ciddi dusunen arkadaslar varsa girer ss alirim diye yazdim zaten.

su anda baska serverde oynadigimida belirttim..ciddi olanlar msn biraksin detaylari oradada konusuruz..ss tabiiki koyucam firsat buldugumda..

Resim eklenmistir detayli olarak.Cok cok ciddi olan ve scammerlik dusunmeyen arkadaslar MSN biraksin ekleyip konusalim.carin sahsen elden satilacagi icin zaten kimse scammerlik yapamaz.Takas yok Noob offerlerine cevap bile yok.Tam belirli bir fiyat yok tekliflere göre cevap vericem.

5 para etmez bu char zaten crıt 5 glavıe +6 basmıs ıtemler ezuq ama gınede sen bılın fıyat olarak 200 ytl ıyıdır bence fazlası komık olur Cool

cem_07 demiş ki:
5 para etmez bu char zaten crıt 5 glavıe +6 basmıs ıtemler ezuq ama gınede sen bılın fıyat olarak 200 ytl ıyıdır bence fazlası komık olur Cool
zaten chardaki gold ortalama 100 dolar(180 ytl yapar cafeden alırsan) tutuyor sen charı 20 ytlyemi alacan harbiden lolsun

crazy_bay demiş ki:
cem_07 demiş ki:
zaten chardaki gold ortalama 100 dolar(180 ytl yapar cafeden alırsan) tutuyor sen charı 20 ytlyemi alacan harbiden lolsun
harbiden cook haklısın bizim cafede 10m=20ytl

aTa

rank8
kacakk demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
cem_07 demiş ki:
harbiden cook haklısın bizim cafede 10m=20ytl

tammda cem burda içndeki golddan bahstmioo gold içnde olursa cr ne fazla 400 eder ki kmse gold istemez... meselea 200e ben alabilirim msn adresm [email protected]

sen ank.damısın ben sadece charı elden alırım. ayrıca öle ağım şahım bi fiyatta vermem.sonuçta bi oyun bu.takas olabilir die düşündüm.ilgilenirsen cvp bırakırsın o zmn msn den konuşuruz..iii satşlar dilerim.

cem_07 demiş ki:
zaten chardaki gold ortalama 100 dolar(180 ytl yapar cafeden alırsan) tutuyor sen charı 20 ytlyemi alacan harbiden lolsun[/quote]

harbiden cook haklısın bizim cafede 10m=20ytl[/quote]

cem07 sen 60 level bir str glavie cari 200 YTL alamazsin bu 80 level ve icindeki parayi ve itemleri goruyorsun.
almayabilirsin ama 5 para etmez diyerektwen kötülemeye hakkin yok..

tam bi fiat belirlemezsen, ve skillerin ss lerini koymazsan. pek alıcı bulamazsın.. hekez bi fiat belirlemis.
ama sen belirlememissin.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt