750 Silk Aldım Fakat :S Servera Giremedim MAdem Silk ALdırıyorsunuz ey insanlar servera sokunda bari desinler haa bu para yatırmış.insaf Hayret üstü bir olay.

Pre Plus Basıcaz alıpta imkan yok HERA Server Girmiyor :@.Neyse Derdinizi Paylaşıyorum Arkadaşlar .Allah gold botlarında sonunu getirtmeyi nasip etsin. Saygılar Ve Sevgiler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
burrrock94 demiş ki:
750 Silk Aldım Fakat :S Servera Giremedim MAdem Silk ALdırıyorsunuz ey insanlar servera sokunda bari desinler haa bu para yatırmış.insaf Hayret üstü bir olay.

Pre Plus Basıcaz alıpta imkan yok HERA Server Girmiyor :@.Neyse Derdinizi Paylaşıyorum Arkadaşlar .Allah gold botlarında sonunu getirtmeyi nasip etsin. Saygılar Ve Sevgiler.

en büyük sıkıntıda bu işte silk alınmış hesabı kolayca oyuna almalısın hiç olmadı siteden pre basılsın ama onunda sistemi zor joymax uygulayamıyor.

Düşüncesiz Bir Sisteme Düşünceli Arkadaşlarız Bizler :). Laf Etsek Ağza Ban Tıkanır . Boyun Eğsek Paradan Boğazımız Gene Tıkanır. Her Türlü Mağdur Olan Bizler Hak Ararken Bişey Buluyoruz. O Bişey Lafı Argodur :D.

ben sanki bu sitede duymuştum artık siteden premium basılıyor diye bu sistem yoksa bile gelicek yeniliklerin en başında olması gerekir arkadaşımızın durumunu anlıyorum banada olsa bende sinir krizi geçirirdim inş en kısa zamanda girer ve dilediğini alabilirsin .

Yukarı Alt