Bellatrix

Öğreniyorum
arkdaşlar serwer poseidon str farkı buda ayrıca bu Lordların 2sini de aynı günde kestim :lol: ss leri koyuyorum Rolling Eyes Rolling Eyes :lolmuch: extrabeer
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
crazy demiş ki:
arkdaşlar serwer poseidon str farkı buda ayrıca bu Lordların 2sini de aynı günde kestim :lol: ss leri koyuyorum Rolling Eyes Rolling Eyes :lolmuch: extrabeer
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
Ulen ihsan senmisin senin ne işin war olm burda ben HeLL_AwAiT ous len ben kro :mrgreen:

crazy demiş ki:
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
ula ıhsan nbr bende posedıonda aynı guıldeyız ısmımı vermıcem :mrgreen:

tebrik ederim.

arkadaşlar bir de resim konulan mesajlarda alıntı yapmazsanız iyi olur. görüntü çok bozuluyor.

RyuKenJin demiş ki:
tbrkler 74 lvl de sen yıne ıyı kesmıssın bızım redsea de arkdaş ant0ny0 67 lvl de kestı :lol:

serwerin en saglam STR-bow charıydı bi zamanlar xD

ben 55level falanken Lord keserdi xD

sımdı piyasada yok ant0ny0 come again xD

tbrkler kardeş bende 74 um ama kesecegımı sanmam.16k hp 6 k mp var snın set eksık biraz heralde..ama ölmen lazımdı yardımcılar cıkınca bizim serverda 80 str ler yatıyo..

Tbrkler ama str 74 de kesio ,nuker 62 lvlde kesio ^^ canlı şahitim OSKIJEN 62 lvl ken Lordu kesmişti server persia

yok artik nereye 62 de kescek bi nuke atsa yarkan gelip sadece 1 kere wursa bile %200 yatar :lol: ki zaten yarkana nuke atsa we yarkan ona gelmiyosa etrafta baslakalari wardir demektir we 1 kisi olsa bile 62 lvl adamn wurcagindan cok daha iyi wurur

ah ah ihsan ben oOKingOo charımı hacklediler o zaman ben oynuyordum ama şimdi p.çin biri oynuyor

ihsan benim charı nasılsa ben alcam geri kimin aldığını buldum şimdi babası kaldı telefonunu aldımmı tamamdır çalan kişi kastamonudaymıs Evil or Very Mad

Yukarı Alt