herkese slm arkadaslar 71 lv chinese blader charım war ve şu ana kadr hiç smashing seriesi acmadım. Smashing seriesin 71 skilli oldukca güçlüymüş ve bu nedenler karasızım bazı buff büyülerini kapatıp onu mu acıım yoksa acmıım mı yardımcı olursanız sevinirim Embarassed

Jigsaw

Aileden
Açma derim. Bazıları da heuksal da ghost spear'ı kapıyor ve ilk seriyi açıyor halbuki 90cap gelince yeni ghost spear kitabı da gelcek.

buflari falan kapama bende 79 oldum daha ilk seriye elimi surmedim :lol: ama cok istersen ilerde farm yaparken onuda acarsn ama gerekli bisi diil

Sp farmını yap ve mutlaka aç ben açtım dmg olarak pek bi etkisi yok ama ozel bi statu yapıyo ve phy mag defence emiyo :lolmuch: sende sonra adamın aklını alıyon herskili acın derim ben 9 gap vardı 7 ye indirdim 6 lı comboyuda actim :lol: dmglerini pekte beğenmedim ama buda 3 farlı statu yapıyo 3ünü aynı kişiye yaptığında attack 1.5 2 kat artıyo süper bişi giantlara 20k fln vuruyom 80 liklere bide +5 blade ile :lol: bence bunun için değer diyom

KaNaKaN demiş ki:
Sp farmını yap ve mutlaka aç ben açtım dmg olarak pek bi etkisi yok ama ozel bi statu yapıyo ve phy mag defence emiyo :lolmuch: sende sonra adamın aklını alıyon herskili acın derim ben 9 gap vardı 7 ye indirdim 6 lı comboyuda actim :lol: dmglerini pekte beğenmedim ama buda 3 farlı statu yapıyo 3ünü aynı kişiye yaptığında attack 1.5 2 kat artıyo süper bişi giantlara 20k fln vuruyom 80 liklere bide +5 blade ile :lol: bence bunun için değer diyom
tamamen katılıorum :lol: bleed 8lvl yapıor :)
6lı combo sonra bu artık hangisi tutarsa sonra wer elini 2katı fasla dmg euheu :)
bLader bea boru diilki :)

bleed diilde impotent cok ise yariyor ama pvp de bu statuslere adamlar girmiyo ona gicik oluyorum fire shieldi adam bi aciyo 10 kere combo wuruyorum anca giriyolar statuse Crying or Very sad 71 skili pek bi ise yaramaz %18 x 2 ki %18 in tutmasi cok zor 1 kerede %36 olsa daha iyi olurmus. 6li comboda %30 x 3 ama onda bile nerdeyse hicbiri tutmuyo

Excrea demiş ki:
bleed diilde impotent cok ise yariyor ama pvp de bu statuslere adamlar girmiyo ona gicik oluyorum fire shieldi adam bi aciyo 10 kere combo wuruyorum anca giriyolar statuse Crying or Very sad 71 skili pek bi ise yaramaz %18 x 2 ki %18 in tutmasi cok zor 1 kerede %36 olsa daha iyi olurmus. 6li comboda %30 x 3 ama onda bile nerdeyse hicbiri tutmuyo
insaf yaw zaten az cakııoz %30yerne %10-15 gbi bsy yapsalardıda onların pili olmasaydı :S 30sn diilde 20yede razyıyız yeterki tutsun blader die yatıramycakmı kardesm :)

onlarin pill i war ama kimse kulanmaz bence hic yokmus gibi dawranmak daha iyi :lol: kim 20 k werir 1 pill e :mrgreen:

Excrea demiş ki:
onlarin pill i war ama kimse kulanmaz bence hic yokmus gibi dawranmak daha iyi :lol: kim 20 k werir 1 pill e :mrgreen:
he yow gecen baktım 50tanesi 1M puhaha :lol: ee cokta lasım butun para onlaramı gitcek dgru dion alan olmaz :lol: zaten kullananda gormedim hereks statuslu yapıo pvpe :)

Jigsaw

Aileden
Geleceğe yatırım yapın derim skillerinizi asla ilerde kaparım ilerde silerim vs. diye açmayın 90 cap'a daha var olabilir ama master değişmeyeceğinden 120 gap'a göre oynayıon derim. Mastery hemen doldurmayın 80 olunca ilerde uğraşırsınız paranızdan zamanınızdan curst heart toplamakla uğraşırsınız. Şimdiden bir nuker; Fire 120, Light 100, Cold 80 olmak için uğraşmalı bence Yani 3'ünü de 80'e getirmeli. Tabii üşengeç değilse 90 gelene kadar passiveler için Heuksal 20 falan çekebilir.. İlerde yeni süper nukeleri vs kullanamayınca çok üzülürsünüz. :?!!! Dikkate alın dediğimi derim.

Jigsaw demiş ki:
Geleceğe yatırım yapın derim skillerinizi asla ilerde kaparım ilerde silerim vs. diye açmayın 90 cap'a daha var olabilir ama master değişmeyeceğinden 120 gap'a göre oynayıon derim. Mastery hemen doldurmayın 80 olunca ilerde uğraşırsınız paranızdan zamanınızdan curst heart toplamakla uğraşırsınız. Şimdiden bir nuker; Fire 120, Light 100, Cold 80 olmak için uğraşmalı bence Yani 3'ünü de 80'e getirmeli. Tabii üşengeç değilse 90 gelene kadar passiveler için Heuksal 20 falan çekebilir.. İlerde yeni süper nukeleri vs kullanamayınca çok üzülürsünüz. :?!!! Dikkate alın dediğimi derim.
jigy adam blade ne nukesi :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
For Example'dı o hacım. :mrgreen: (Karizma: Cııııııırrt..)

Bicheon 120 çekmeli o zaman diğerlerini de kendi zevkine göre açmalı yada coldu komple kapayabilir. Fire blade iyidir. Çünkü yeni el yakma gelcek ya Fire'a o zaman vuruş farkı iyice açılcak. Ya çok güzel dağıtılmalı skiller işte. Ama STR char coldu fazla kasmasın onu derim ben. :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
ii dedin bende suan oyle duzenliorum sundan bundan az alayım demiorumda! nuker die hep nukemi atcak bu adam :S slah skli olmadan bi işe yaramazki! ilk nukeyi attın hadi -onunda kac cakcagı malum- 3nukede alıosun dielim 3nuke atana kadar kac kez essek cenneti boylanır ben hesaplayamadım hesaplayan warsa sonucu yazsın plz :lol: Razz

Yukarı Alt