A

Anonymous

Guest
Msn messenger için Fenerbahçe nickleri :

1-) Bana Kartalı Veya Cimbom'u Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahçeli Olarak Cehenneme Girmeye Razıyım Derim..!
2-) Sensiz Hayat Bir İşkence Dilimdesin. Gündüz Gece Satir Satir, Hece Hece Şampiyonsun Fe-ner-bah-çe
3-) 1907 De Doğdu Askımız, Sari-lacivert Renkleri Oldu Şarkımız, Sporun Her Dalında Bizim Şanımız, Hiç Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askımız!!
4-) Çatlayın Cimbomlular Bu Yıl Fener Sampiyoooooonnnnnnnnn!
5-) Avrupa Avrupa Duy Sesimizi İste Bu Fener''in Ayak Sesleri !!!
6-) Cimbom Sana Kadıköy Ekstra Large...
7-) Atam İzindeyiz Biz De Fenerbahçeliyiz
8-) Ben Herkesin İçinde Tekim Çünkü Ben Fenerbahçeliyim!!
9-) Fenerbahçe Sen Çok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hiç Birşeye Değişilmez Senin Sevgin Bu Dünyada. Lalalalaylaylay...
10-) Bu Sene Son Olmalı,arkasi Olmamalı Söyletme Artik Fener Acı Hasret Şarkısını.
11-) Yağmurlarda, Çamurlarda, İstanbul ''da, Deplasmanda. Senin İçin Çektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?
12-) Haydi Bastır Şanlı Fener Senin Sevgin Ömre Bedel Ne Kupalar Ne Ödüller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dünyada Tek İsteğim Var Mutlu Ol Yeter.
13-) Bir Sevgi Bu Anlatılmaz Anlatsan da Anlaşılmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hiçbir Kitap Yazmaz Bu Dünyada Bir Büyük Var Kabul Edilmez!
14-) Maç Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takıma Krampon Toplatırlar! Sıkı Dur Karşı Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Ağları Deliyor!
15-) Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahçe! Türk''un Kalbi Senle Atar,yasa Fenerbahçe! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahçe!
16-) Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahçe!
17-) Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hiç Bir Kulüpte Olmayan Bu Dostluk, Yıllar Yılı Hep Şampiyon Olduk!
18-) Canlar,yılmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selçuk, Alparslan, Osman Oğuz, Aykut, Rıdvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!
19-) Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahçem Atamız''in Sözünden Belli Değil Mi, En Büyük Sensin Fenerbahçem !!!
20-) Bir Fenerbahçeli Dünyaya Bedeldir, O Da Atamızdır!!!!!
21-) Gülersem Sevincim, Ağlarsam Gözyaşım, Ölürsem Toprağım Ol Fenerbahçem
22-) Senin Sevginle Geldik Bu Dünyaya Konuşmayı Öğrendik İlk Sözümüz Kanarya
23-) Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genç Kızı Sevmek, En Büyük Dileğimiz Seni Şampiyon Görmek!

Msn messenger için Galatasaray nickleri

1-) Bas Koymuşuz Cimbombom''un Yoluna,sari Kırmızı Rengine Olurum Cimbombom.avrupa''da Destan Yazdı Aslanlar,fatih''in Aslanlarıyla Kükresin Cimbombom!
2-) Fenerbahçeli Misin? Allah Başka Dert Vermesin(!)
3-) Herkes Fenerli Doğacak Ama Bir gün Herkes Cimbomlu Olacak...
4-) Bir Gün Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gün İse Galatasaraylı...
5-) Belki Bir Gün Başkaları Da Süper Kupa''yi Kazanır.. Ne Dersiniz Hoş Olmaz Mı?
6-) Cimbomlu Arkadaşlar..fenerliler Bize Müteşekkir..biz Olmasak Avrupa Takımlarını Seyredemeyecekler...
7-) 1905 Te Doğdu Aşkımız ,sari Kırmızı Akar Kanımız,cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Ölene Kadar Hep Senin Yanındayız
8-) Biz Alıştık Avrupada Kupa Görmeye, Sira Sende Fenerbahçe. Bulgaristan'da Yayla Kupası Varmış, Haydi Fenere De Bir Alkış.
9-) Avrupa Fatihisin Galatasaray..Türkiye' nin Gururusun Galatasaray.. Gökte Yıldızsın Gönüllerde Ay, Bu Senede Şampiyonsun Galatasaray..
10-) Cimbombom Diyerek Sana Yüz Koyduk,sarinin Yanına Kırmızı Koyduk,yıllardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen Bizim Her şeyimizsin
11-) Gerçekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray.
12-) Aslan Terbiye Eden Fenerbahçeli Taraftarın Ne Hale Geldiğini Bırak Türkiyeyi Dünya Gördü. Sen Ki Küçük Bir Kanaryasın Aslanla Uğraşmak Senin Neyine..
13-) İstersen Eğlenelim Davullarla Zurnalarla. İstersen Girişelim Zincirlerle Sopalarla... Laylay Laylay Laylay..
14-) Yerlerde Süründük, Çok Gece Uyumadık, Stadın Önünde Betonda Yattık, ama cimbombomu yalnız bırakmadık.
15-) Bu Milletin Tacıdır Yıldızla Ay,yüksel Taa Arsa Kadar Sanlı Galatasaray...
16-) Sapsarıyla Kırmızı Kalbimizin Yıldızı ,şampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi...
17-) Fenerli Olmak Ayıp Değil, Yeterki Çaktırma..
18-) Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan ..
19-) Kalplerde Yıldız,gonüllerde Ay, Şampiyonsun Galatasaray
20-) Cim Bom Bom''um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim,
21-) Seninle Ağlarım Seninle Gülerim, Söyle Senden Başka Kimim Var Benim.

Msn messenger için Beşiktaş nickleri

1-) Beşiktaşlıysan Ogün, Değilsen İtaat Et...
2-) Edirnenin Yolları Tastan , Varmı Büyük Beşiktaş''tan.
3-) Delikanlı Adam Renkli Takim Tutmaz.
4-) 1903''de Doldu Yürekler, Yer Siyah Gök Beyaz Şampiyon Beşiktaş.
5-) Yıllarca Kahrolsak Dertten Kederden.bilsek ki Kellemiz Kopar Bedenden.askımız Harbiden Hemde Derinden.asla Vazgeçmeyiz Beşiktaş Senden.
6-) Semtimiz Erkekler Semti, Aşık Eder Herkesi, Üzerimden Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi, İste Biz Kotu Günde Hep Omuz Omuzayız,övünmek Gibi Olmasın Biz Karakartallıyız...
7-) Gün Doğdu Hep Uyandık Statlara Dayandık Beşiktaşın Uğrunada Bayraklara Donandık Semtimiz Erkek Semti Asik Eder Herkesi Üzerimde Eksilmesin Bayrağımın Gölgesi İste Biz Kotu Günde Hep Omuz Omuzayız övünmek Gibi Olmasın Biz Karakartalliyiz.
8-) Bazen Hüzün,bazen Kader Senin Sevgin Bir Ömre Bedel.Beşiktaş Sen Bizim Her şeyimissin.
9-) Beşiktaş Diyerek Sana Yüz Vurduk,siyahin Yanına Beyazı Koyduk,yıllardan Beridir Hep Senin Olduk Beşiktaş Sen Bizim Her Şeyimizsin ..
10-) Gel Gündüzle Gece Olalım Gel Gökyüzünde Yıldız Olalım Seninle Şampiyonluklara Koşalım Haydi Bastır Kara Kartal''im.
11-) Kakışır Sana Yakışır,sana Şampiyonluk Yakışır,sen Alemde Teksin, Değişilmezsin,besiktas Sen Bizim Her şeyimizsin!
12-) Başın Öne Eğilmesin Aldırma Kartal, Aldırma.en Büyük Sen Değ ilmisin Aldırma Kartal, Aldırma Kartal Aldırma...
13-) dünyada İki Tur Taraftar Vardır: bjk''li Olanlar,bjk''li Olduklarının Farkına Varamayanlar.
14-) kara Kartalsın Göklerde Uzarsın 100 Yıldır Yaşarsın Çekemeyenler Kıskanalar Çatlasın Bir Allahım Birde Sen Varsın.
15-) siyahin Yanına Beyaz Koyduk Yıllardır Bu Renklere Biz Bas Koyduk Yağmurlarda Çamurlarda Stadları Doldurduk Beşiktaş Sen Bizim Her şeyimizsin
16-) Beşiktaşım Sen Bana Babamdan Kalan Miras Değil Oğluma Olan Borcumsun...

ne bir okuL bitirmek ne zengin oLdum demek ne de gzeL bi hatunLa evLenmek

bazı bazı ağLamak kimi zamanda güLmek AntaLyasız ya$amak öLmek demek...

(göztepeden aLıntıdır...)

nasıL uzattın o mübarek sakaLı nasıL vurdun amerikayı usame baza bize kıyak yapsana sakaryayı bombaLasana

yeşili var siyahı var bu alemde kralı var saldır körfez saldır durma HODRİ MEYDAN hep yanında bizim için hiç farketmez ne sakarya nede bursaa

la la la la ,la la la laaaaaa la la la la la la la la laaaaaaaaaaa
Gercekleriiiiiiii Tarih yazarrrr Taihi de Galatasarayyyyyyyyyyyy
Ölümne !Ölümüne !Ölümüne - Galatasaraaaaaaay Exclamation :mrgreen: Wink Cool

Yukarı Alt