Arkadaşlar dökümanları karıştırırken aşağıdaki yöntemi buldum. Kendi MSN'imde denedim we işe yaradı. Ama dikkatli bir şekilde yapmak gerekiyor. Sonra kötü yorumlar yapmayın....
Arkadaşlar öncelikle bilgisayarda msn 7.5 in kurulu olması gerekiyor ondan sonra msn yi açıyoruz eposta adresine kıracağını[email protected]
şifre bölümünede yanlış bir şifre yazıyoruz ve beni hatırla,parolamı hatırla seçeneklerine tıklıyoruz ve oturum aç diyoruz

msn hata verince başlat=>çalıştır=>regedit=>HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/microsoft/İdentycrl/creds/kıracağınız [email protected] üzerine tıklayıp sağ tarafa geçiyoruz ve
psasword iki sefer tıklayıp karşınıza karekterler gelir
0000
0008
0010
0018
.
.
.
.
.
diye sayılar çıkar yukarıda yazdıklarımı değil hemen yanındaki karekteri kopyalayıp yanımıza alıyoruz ve tamama basıp çıkıyoruz
tekrar msnyi açıp kıracağınız adres@hotmail com şifre kısmına yanlış bir şifre yazıp beni hatırla ve parolamı anımsa seçeneklerine tıklayıp msnnin sorun vermsesini bekliyoruz
sonra başlat=>çalıştır=>regedit=>HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/microsoft/İdentycrl/creds/kıracağınız [email protected] üzerine tıklayıp sağ tarafa geçiyoruz ve psasword kısmını iki kere tıklayıp karaekterleri siliyoruz ve yanımıza aldığımız karekterleri oraya yapıştırıyoruzzz tamam diyip çıkıyoz ve msn ye oturum aç diyoruz msn açılıyor...
bu yöntemi kullanarak bütün bilgisayardan bu msn adresine giriş yapabilirsiniz...
!!!!lütfen emeğe saygı!!!!teşekkürlerinizi bekliyorum......
not:inanmazsanız kendi msn niz üzerinden deneyebilirsiniz
birdiğer yol ise::.
Bilgisayarım>C:Program Files> Local Settings>Cookies burda txt uzantılı dosyalar olur orda [email protected] die yazar her hangi bırıne tıklayın msn hotmail url si cıkar ona tıklayın daha sonra kısının hotmaili acılsın ama bunda sıfre calmak Yok

Liu

rank8
ya paylasım yapcaksanız bole sacma sapan paylasımlar deyıl bızım burda amacımız hacker yetıstırmek degıldır tamammı burda amaç kişilere yardımcı olmaktır bole sacma seylerı sıteyle paylasmayın lutfen eger bunu bılıryorsan kendıne bı php kur we orda paylas ornek veriyorum saçmahackprog.com bide emege saygı demıs bunlara emek denmez senın yaptığına duzenbazlık denır

_ExTaSy_ demiş ki:
ya paylasım yapcaksanız bole sacma sapan paylasımlar deyıl bızım burda amacımız hacker yetıstırmek degıldır tamammı burda amaç kişilere yardımcı olmaktır bole sacma seylerı sıteyle paylasmayın lutfen eger bunu bılıryorsan kendıne bı php kur we orda paylas ornek veriyorum saçmahackprog.com bide emege saygı demıs bunlara emek denmez senın yaptığına duzenbazlık denır
Msn hacklemiyorsun kardesim bunda mailleri okuyorsun ok? bilmiosan konusma

Beijo

Bilgiliyim
ben bunu yaptımda olmuyor yaw.. gene hata verıyor oturumu acmıyor yani.. parola yanlıs diyor :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
sedat123 demiş ki:
_ExTaSy_ demiş ki:
Zaten mailleri okumak için hackliyoruz asdasd. :mrgreen:

Liu

rank8
sedat123 demiş ki:
_ExTaSy_ demiş ki:
kendı maılllerın mı yooooo sonucta ınsanın ozelıne gırıorsun yaaa

Yukarı Alt