Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Marmara, Akdeniz ve Ege'de meydana gelen deprem korkuttu. Merkez üssü Ege Denizi olan depremin büyüklüğü ilk gelen bilgilere göre 7.2...

İstanbul ve ilçelerinde şiddetli bir şekilde hissedilen deprem, maden faciasında 301kişinin yaşamını yitirdiği Soma'da da halkı sokaklara döktü.

Deprem İzmir ve Antalya'da da büyük korku yarattı.

İlk gelen bilgilere göre merkez üssü Gökçeada'nın batısı olan depremin büyüklüğü 7.2...

Depremi hissedenler sokaklara döküldü.

Yakınlarına ulaşmak isteyenler ulaşmakta zorluk çekiyor şu anda...

Tam yeni uyanmıştım aç karnına dedim heralde yine çarpıntı oluyo bi baktım bilgisayar da sallanıyo :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Maddy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Maddy demiş ki:
Tam yeni uyanmıştım aç karnına dedim heralde yine çarpıntı oluyo bi baktım bilgisayar da sallanıyo :P
Bende aynıydım. Telefonlar kitlendi hemen , yazık türkiye'nin başına daha ciddi bir şey gelse asla iletişimimiz olmayacak ailemizle vs...

Takımı
Seçiniz...
başta bi salladı sandalyeyi baktım düşürmedi sonra artırdı sarsıntıyı şort atlet aşağı koştum sokaktaki binaların çoğu eski ve dayanıksız 7.2dan daha düşüktür diye düşünüyorum

İstanbulda ki annemleri aradim direk zor ulastim zaten hat dustu bi dahada ulasamayinca dedim daha buyuk bir depremi mi tetikledi falan anca ulastim simdi

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
İstanbulda ki annemleri aradim direk zor ulastim zaten hat dustu bi dahada ulasamayinca dedim daha buyuk bir depremi mi tetikledi falan anca ulastim simdi

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
Bir hasar yok Pendik civarında.

Doğruyu söylemek gerekirse hissetmedim ben. Deprem oluyor falan dediler öyle uyandım olaya

Takımı
Besiktas
Uyuyarak geçirdim ya, yine hissedemedim. 99 depreminde de aynı şeyi yaşadım uyuyodum yine :mrgreen: Bi hissedemedik arkadaş şu depremi :P Allah hissettirmesin, tekrar başımıza vermesin. :buddha:

99 depreminde olduğu gibi yatakta yakalandım gene. Uyumuyordum telefonla uğraşıyordum kardeşim yatağı sallıyor sandım dur falan dedim baktım odada kimse yok. Çok şiddetli sallandı

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Hayatımda ilk kez depremi hissettim

Aynen benimde 2. oldu ama bu 1.'den daha büyük bir sarsıntı oldu dolap düşüyordu az daha harbi harbi korkuttu bu deprem beni bile az daha uzun olsaydı büyük felaketlerin olması kaçınılmazdı...

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
başta bi salladı sandalyeyi baktım düşürmedi sonra artırdı sarsıntıyı şort atlet aşağı koştum sokaktaki binaların çoğu eski ve dayanıksız 7.2dan daha düşüktür diye düşünüyorum

6.5-6.7civarı ama her yere aynı değil tabi ki yakın yere daha çok etkili oluyor biraz daha uzak yerlere 5.3falan artçıları gelmiştir.

Tam uyanmıştım o vakitte dedim uyku sarhoşluğu var heralde biraz da erken kalkmıştım dedim biraz daha uyuyayım hissetmedim bişey :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Uyuyordum ve uyandığımda şebeke yoktu. Vay arkadaş iletişimimiz berbat. Bir de altyapı reklamları yapılıyor hep. Enkaz altında kalsak gittik.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Yukarı Alt