WeAre

Buralıyım
bu serverin en ezik çarı olarak bowcuları söyleyebilirim o yüzden kolay kolay takas eden çıkmaz
ps:sana ezik falan demedim yanlış anlama

WeAre

Buralıyım
valaha beni 1 cold bow değil 3 tane si kalkan varken deviremedi yani gerisini sen düşün

WeAre

Buralıyım
Extacy demiş ki:
deepdevilll demiş ki:
bu serverin en ezik çarı olarak bowcuları söyleyebilirim o yüzden kolay kolay takas eden çıkmaz
ps:sana ezik falan demedim yanlış anlama
ezikmi :lol:
valaha hacım hatırlıyosan geçen 3 darbede yıkmıştım seni tiefken

ya yapma en ezigi okcubu benim duyduma göre yeni sikiller gelecekmiş ozaman ne yapacak acaba glavieciler hahahaha

WeAre

Buralıyım
valaha gelsin yeni sikiller sanki glavielere gelmicek serverde en kral çar şuan glavie dir kolay kolay yıkan çıkmaz

ECSRO Nun En Sağlam 2 Charı : Glavie ve Bow
Bow a Nasıl Ezik Dersin Aklım aLmıyor..Sarı Germe Skili İle Crit vUrursa Bow Nukerden Daha Fazla Vuruyor Nerdeyse,, Onun Ardından 1 de 69 Luk Skil İle İşi Çok Rahat Bitirir...Bow Süper Char Herkese Tavsiye Ederim..Banlanmadan Önce BOw kAsıordum Şuan Glavier asıorum 2Side hemen Hemn Eşit ?!!!!!!!

WeAre

Buralıyım
valaha 56 sikili ile cirit leri çakıp 63 sikili ile çok rahat 70 lwl bi bowcuyu alırım

WeAre

Buralıyım
bende bekliyorum reslemelerini ben de oyunda değilim bu aralar reslerler ama hastasonu kolay kolay reslemiyolar diye biliyorum

Yukarı Alt