ßeyler carı vip serverda olanla takas etmek istiyorum para ve item de sorun yok skillerdede yok fakat ss almadım cünkü ss alınca oyundan atıyor umarım beni anlamışınızdır.66 lwl glaviers cok güzel bankada fll elixir waepon da var 50 tane elixir waepon da var 65m parada var yanında nuker carda var 57 lwl 52 sos +3 spearı da var 2side vip e takas edeceğimin olacak :D Yorumlarınızı bekliyorum Adı:KuSku 2 tane acc vereceğim 1inde 66 lwl glavier ve 57 lwl nuker diğer acc de ise 60 nuker ve 45 lwl bow var

ajdafalaklar demiş ki:
ßeyler carı vip serverda olanla takas etmek istiyorum para ve item de sorun yok skillerdede yok fakat ss almadım cünkü ss alınca oyundan atıyor umarım beni anlamışınızdır.66 lwl glaviers cok güzel bankada fll elixir waepon da var 50 tane elixir waepon da var 65m parada var yanında nuker carda var 57 lwl 52 sos +3 spearı da var 2side vip e takas edeceğimin olacak :D Yorumlarınızı bekliyorum Adı:KuSku
ss ler :D
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Carı alana 1 acc daha 59 nuker ve 44 lwl bow var içinde 59 nuker fll int oda hediyemm.
vip de takas edeceğimiz carın lwl i hic önemli değil 1 lwl olsa bile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

fero kanka carın skilleri bence dandik bnm 67 lvl glavierla olcusemez bile pvpde 1 dklik işi var bnm can bu arada 12k

Yukarı Alt