Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Prada

charin id pass yerine char ismini bilseydin rev6 dan bak derdimki onuda demezdim.. Birine key logger cakip sifresini devirdin buyuk ihtimal bildigim yontemide var ama sana soylemem zaten...

silkroadonline.net e gir login ol ..screenshot bölümüne yorum yaz yanında görürsün :D

BrendiBelle demiş ki:
ya buda yeni moda oldu arkadaşlar yeri burası deil biliyorum ama . . . Ya biliyosunda nie doğru yere açmıyorsun ? Buraya açmak hoşuna mı gidiyor veya konunun taşınması ?

XD modluk harbiden sabır işi ha :D

Prada

BrendiBelle demiş ki:
drotalion demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
ya buda yeni moda oldu arkadaşlar yeri burası deil biliyorum ama . . . Ya biliyosunda nie doğru yere açmıyorsun ? Buraya açmak hoşuna mı gidiyor veya konunun taşınması ?

XD modluk harbiden sabır işi ha :D
gerçekten öle :mrgreen:

Aynen öyle lafını A.T.P söylese haklı derimde.. Sizin için zor olan ne var brendi ? Zor olan bişey yapmıyosunuz ki

zor bişey yapıyoruz demedim ben zaten.msjımda zaten 2 kelime var gerçektem öle yazmışım.çok zor yada benzeri bişey yazmamışım.zaten bu söylediklerimde bizim aramızdaki bi espri bi topic te yapılan esprinin devamı gibi bişey . . .

Aynen ben zor birey yapıyoruz demedimki zaten.Demek istediğim bu kadar çok forum kurallarının çiğnemesi durumunda insanın sinirlerini kaybetmesi çok kolay.Önemliolan bunu kaybetmeden işine devam etmek

Prada

drotalion demiş ki:
Aynen ben zor birey yapıyoruz demedimki zaten.Demek istediğim bu kadar çok forum kurallarının çiğnemesi durumunda insanın sinirlerini kaybetmesi çok kolay.Önemliolan bunu kaybetmeden işine devam etmek

Sen bu forumun yaş ortalamasını düşündün mü hiç bunları yazarken.. Yada kuralları çiğneyenlerin msj sayısına baktın mı? Dusenli forum kullanıcısı zaten belli yeniler ve sadece linkleri gorebilmek için uye olanlar icinde (senin tabirinle) zaten sinir kaybetmemek lazım.. Sabır falan istediğide yok yani ben sizin sıfat olarak yaptıgınız şeyi gönüllü yapıyorum moderator falanda değilim sabır falan istediğinide göremedim :santa:

Prada

drotalion demiş ki:
Kardeş ne tartışacak vaktim nede halim var bu yüzden haklısın sağol.

Seninle zaten oturup bişey tartışacağımı mı sanıyosun..? Haybeye ahkam kesiyosunuz ona kızıyorum sadece..

Ya tamam birşeye kızma KupeR kardeş. Başım ağırıyor 2 gündür rüzgar güneybatıdan esiyor zaten :D. Ne güzel işte ahkam keslim, kurban keselim Mob kesip lvl atlayalım, Char kesip PK yapalım, yeterki tartışmayalım :)

ulan ne adamsınız bişey yazmayalım dioruz ama yazdıracaksınız illaa ben bu sitede sizden kesinlikle eskiyimdir ve kurallarını biliyorum yeni mod olmuş 14-15 yaşındaki çocuklardan yardım istemek hataymış birşey yapamıyorsunuz milletle dalga geçiyoesunuz haa bide çok istiyorsanız alın charın şifresini ıd sini içinde 51 lvl char var ve bu char bi yeğenimim ben öyle keyloger atarak milletin emeğini çalan şerefsizlerden değilim ıd: tstrtuna şifre ali1981 bi daha milletle dalga geçmeyin senin işin bu millete yardım etmen neymiş modluk zor işmiş hadi ordan olma sende mod zorlamı mod yapıyolar eğer olduysanda yakınmadan milletin sorunlarıyla ilgilenmek zorundasın nerde eski modlarrrr nerde tbot zamanı kendinize iyi bakın çiçemmmmm

haaa bide işim çok acele ve önemli olduğu için konuyu buraya yani en çok bakılan topic e açtım yoksa sizin gibilere papuç bırakmazdım

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt