Ayrıca LÜTFEN! softmod için bana teşekkür etmeyin. Öncelikle ElazıgLee ye sonrada therealone kardeşime teşekkür ediniz..

wayy be endorphin saol paylaşımın için demekki yarın 3 çarlada stalım:) thx pro

Arkadaşlar bazı ufak sorunlar var bunlar için boş boş şeyler yazmayın günlerdir onları düzeltmek için köpek gibi kasıyoruz..

oyundan çıkarken bilgisayar cok kasıyor oyunda sadece kapanma problemi gözüküyor şimdilik.test edin sizde sorun bulursanız bildirin bana

yeni versiyonu siteye koymicam arkadaşım bu sadece ElazıgLee için hediyem sonra satın alırsın yine biz para kazanırız sende bizi..

Oyuna parmaktan girmeyeceksin isrobotu çalıştıracaksın sonra silkroad dizinindeki x33 klasöründeki programdan açacaksın..oyun açılacaktır botla beraber.

RaPLeX demiş ki:
x33.dll dosyası virus kaynıor kardes bi yamuk yok eminmsn ?
Kardeş biliyorsunki sm serverlara bağlanıp çalışacak yakında paralı olarak dağıtmaya başlanacak program bu yüzden firewalları açacak api'lerle donatıldı.. Neden mi ? Çünkü servera bağlanıp pin sorgulayacak.antivirüsler bu tür durumları virüs olarak raporlar.

Win32/CryptExe
Ayrıca buldugu bu virüs programı şifrelemek için kullanıldı. adı üzerinde zaten (Crypt)Kripto paket şifreleme.. Antivirüs okuyamadığı için dosyayı şifreli olarak tanımlayıp bunuda raporluyor. Gayet dogal bişey.

92aykut demiş ki:
endorphin demiş ki:
Oyuna parmaktan girmeyeceksin isrobotu çalıştıracaksın sonra silkroad dizinindeki x33 klasöründeki programdan açacaksın..oyun açılacaktır botla beraber.
kardeş ben o dediğinide yaptım olmadı

Arkadaşım doğru yüklediğinden emin ol sm yüklemesi için verdiğim dosyaya çift tıklayacaksın ve içindekileri C:\Program Files\Silkroad\x33 şeklinde yükleyeceksin daha sonra isrobot 1,74 dosyasını açacaksın ama oyuna girmeyeceksin C:\program files\silkroad\x33\x33.exe dosyasını çalıştıracaksın bot oyunla beraber otomatik açılır.

Ayrıca sro_client dosyasının 1,121 orjinal versiyonuyla çalışır. bunu unutma

Bu inanmayanlara koyacağım son resim belki screenshot felan isterler başkada açıklama yapamam özür dilerim vaktim yok...Birazda kendiniz uğraşın çalıştırmak için

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt