genellikle 5 k pls ciler türk olur genellikle demiyim %85 :mrgreen: nese bunlardan kurutlmak için
nickinizi TÜRKCE açmayın ve TÜRK guildine girmeyin pet inizde türk ismi olmasın TAVSİYE extrabeer extrabeer extraokk

emin ol üstünde 8degree itemları falandır görmesinler turk yabancı bakmıyorlar 5k plssss die dolanıolar cevrende. hele job giyip jangan istanbulda falan dolan bak nasıl peşindeler :lol:

abowwwww insanı usandırıyorlar sonunda verdigim oluyor sonra 5 veriyon yarın 10 istiyor
vermeyincede aklınca bizi kücük düsürecek küfürü basıyor genelde Exclamation

bazende 5k plsss le başlıolar veriosun sonra aga biras daha verirmisin kurt alıcam die devam edio. iyi hoş aldın kurtu onun hp potu var maması var öldümü 50ksı var :lol: sen 5kyı dilenion bunları nasıl halletcen :lol: aslında sroda bi tane daha job açılsın beggar die :lolmuch: hem job kasarlar işlerine yarar hahahaha

yely demiş ki:
bazende 5k plsss le başlıolar veriosun sonra aga biras daha verirmisin kurt alıcam die devam edio. iyi hoş aldın kurtu onun hp potu var maması var öldümü 50ksı var :lol: sen 5kyı dilenion bunları nasıl halletcen :lol: aslında sroda bi tane daha job açılsın beggar die :lolmuch: hem job kasarlar işlerine yarar hahahaha
iyi fikir detective

deepblue224 demiş ki:
ya dw de pvp yapamıorm tam adamla pvp yapıoorm tak exchange cinlerm tepeme gelio Evil or Very Mad
taktik basit optiondan exchange i kapatacaksın lazım oldukça açarsın :lol:

yely demiş ki:
deepblue224 demiş ki:
ya dw de pvp yapamıorm tam adamla pvp yapıoorm tak exchange cinlerm tepeme gelio Evil or Very Mad
tamam exhanceyi kapatırsın ama arkadaşlar falan exhance attında otamatik olarak red dediyo yani neden 5 k psls ciler için kapatalımki :lol: köklerini kazımak lazım :lolmuch: popcorn popcorn

sekapark demiş ki:
yely demiş ki:
deepblue224 demiş ki:
tamam exhanceyi kapatırsın ama arkadaşlar falan exhance attında otamatik olarak red dediyo yani neden 5 k psls ciler için kapatalımki :lol: köklerini kazımak lazım :lolmuch: popcorn popcorn
onların köklerini kazımak zor ama optiondan dilediğin zaman exchange i açıp kapamak kolay. ben tembel insanım kolay yol varken zorlaştırmak istemem extrabeer extrabeer extrabeer extrabeer

yely demiş ki:
joymax a yazmak lazım :p

Asıl Joymax a 40 lv Rogue Skill ini şikayet etmek lazım PvP ye gidiyoz Pk oluyooz Halbukii Ticket la kasıyooz Beleş De deil o kadar kasıyom kasıyom lv atlıyom pvp ye gidiyoom kandırıp pk yapıyolar Bune Kardesim Dalacam haaaa JoyMax a

tan

rank8
gecen cocugun tekı geldı 10k ıstedı gıdım verım dedım hatta 10k degıl 40 verdım bendekı para duz hesap olsun dıye cocuk yıne yazdı abı bı 20k versene ne guzel olur dıyo kopek alıcam o parayıda denklestıremedım dıyo bende dedım kac paran var 900 var dedı bende deım gel bende 16lvl kopek var sana 500e satım dedım baktım dıyo ben arkadasımdan alacam abı ona soz verdım yoksa senden alırdım dıyo :lol: :mrgreen:

Hıı sırf bunun için neden rahatımı bozayım ki. Yok Türk guild'inde olmayacakmış, Türkçe bir şey olmayacakmış nickte falan... :lol: Cvp vermezsek susup gidiyorlar zaten. :lol:

of ya nedir çektiğimiz bunlardan bazen verceğim tutuyo adama veriyomn 5k 2 dk sonra 5k versene diyo cermeyincede ana avrat svüyo bide bi thx ble yok

bununla ilgili dün başıma bişiler geldi
elemanın biri ilk önce guilde gelmek istedi, almadım. 100k istedi yok dedim param(zaten 300k vardı Embarassed ) sonra 1 2 dk geçti abi dio bende 38+1 glavie var + basarmısın 3 olsun dio. elixirim yok dedim(harbiden yoktu yarım saat önce olan bütün elixirları 72 blade için kullanmıstım gerçi olsada yapmazdım herhalde:D) sonra gene bi kaç dk geçti yine bi pm geldi abi dio bana 42 glavie alırmısın diyor. yuh dedim ya içimden diom abim bak 300k var neyle alacam pot alamıom diom dedim. anam bi başladı küfüre offf yok böle bişi. 15yaşındaymıs nerde yaşıon sen dio gelip dövcem dio haha sonra yaş farkı yemedi abime dövdürcem dio hahaha. o da yemedi lvlin kaç dio kesecem seni dio :lol: sölemedim lvli sırf bozmim die (71) ama herhalde 2 saat sürdü bu laf dalaşı. anam ne tipler denk gelio yaws bu oyunda yok böle bişi :lol: eldorado dan da beni tanıyanlar bilir daha hiç kimseyle laf dalaşına da girmedim. kimseye de bi yamuk yapmadım. beni bile çileden çıkardılar :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt