Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Maynard__

Bilgiliyim

||| 5 DAKİKADA POİNT BLANK BEDAVA 5.000 NG KAZANMAK ! |||

Merabalar ben Jansett oyundaki adım C_Vitamine
Şimdi size bedava 5.000 NG nasıl alınır göstereceğim gerçekten test edilmiştir ve birçok arkadaşımız almıştır !
İlk önce sıra sıra gittigimizde ilk önce sitemize kayıt olmamız gerekir.
Kayıt olmak için Tıklayınız.
- Resim Silinmiş.

Kayıtımız başarılı bir şekilde geçince Msn Aktivasyondan

- Resim Silinmiş.

sonra sitemizde sağ üst tarafta '' Giriş Yap '' tuşuna basarak girişimizi yapıyoruz.

- Resim Silinmiş.

İlk Önce Haberlere Tıklıyoruz ;

- Resim Silinmiş.

Sıra NG almaya geldi.Şimdi 5-10 Dakikamızı alacak birşey yapıyoruz ve sonra NG'mize sahip olacağız.Resimde görüldügü üzere kayıt olurken 5 Fre2Puanımız var biz bunu 75Fre2P. yapacağız ! Ama nasıl ? Şimdi her haber okuduğumuzda 1Fre2Puanı veriyor 70 Tane habere '' Yeni Sekmede Aç '' tıklayarak haberlerinizi açın

- Resim Silinmiş.

Eğer sona geldiyseniz aşağıda 1. 2. 3. seçenekleri var ordan 2. Sayfaya geçerek yine aynısını yapacağız.
Aşagıdaki resimde gördüğümüz gibi haberi açtığımız için bize 1Fre2Puan vermiş bulunmakta.

- Resim Silinmiş.

vee 75Fre2Puanımızı toplamış bulunuyoruz şimdi.Artık devamı çok kolaydır.

- Resim Silinmiş.

Resimleri izleyerek NG'nizi alabilirsiniz.

- Resim Silinmiş.

Burdan ;

- Resim Silinmiş.

Burdan ;

- Resim Silinmiş.

Burdan ;

- Resim Silinmiş.

Burdan ;

- Resim Silinmiş.

Burdan ;

- Resim Silinmiş.

Şimdi sırada Point Blank Orjinal Sitesine giriş yapmak ;

Tıklayınız.

- Resim Silinmiş.

Burdan ;

- Resim Silinmiş.

Jansett demiş ki:
Bu sistem sadece 1 defa yapılabilir bunun sebebi Kuponların sadece 1 kere kullanılmasıdır !
Saygılarımla ;

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Maynard__

Bilgiliyim
Konunun resmi,logo eklemeleri vb. hepsi benim tarafımdan yapılmıştır hiçbir forum gibi yerlerde yoktur ! Bir teşekkürü çok görmeyiniz. :muck: :kalp:

1kere 5bin Ng aldıktan sonra 2kere daha denedıgımde aynı hata verdı dedım acaba mozılladan dolayımı oluyor dedım ınternet explorer'dan denedım + cookieleri sildim. 2.kez aynı hata verdı. Büyük ihtimal bizim gibi uyanıklar 1kez alsınlar dıye yapılmış bişey yada bende sorun var. Neyse aza kanaat etmeyen çoğu bulamazmış. Jansett Kucak dolusu sevgi gönderiyorum sana :kalp:

- Resim Silinmiş.

Maynard__

Bilgiliyim
arveleson demiş ki:
1kere 5bin Ng aldıktan sonra 2kere daha denedıgımde aynı hata verdı dedım acaba mozılladan dolayımı oluyor dedım ınternet explorer'dan denedım + cookieleri sildim. 2.kez aynı hata verdı. Büyük ihtimal bizim gibi uyanıklar 1kez alsınlar dıye yapılmış bişey yada bende sorun var. Neyse aza kanaat etmeyen çoğu bulamazmış. Jansett Kucak dolusu sevgi gönderiyorum sana :kalp:

Ne demek kardeşim :muck:
Ps: Baştada belirttim saten Kuponlar her bir hesaba 1 kereliğine yüklenir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt