mrb.512 mb ramle çift char açabilirmiyim cpu kullanımını azaltarak falan ?yada ram kullanımını azaltarak yardımlarınısı bekliyorum

RoyalFlush

Bilgiliyim
mümkün değil açamassın

açsan bile adamı göremeden oyundan düşersin

bende 1 gb ram vardı stall çarı açamıyordum açsam bile her teleportta biri düşüyordu

artık 2gb ram im var 3 çarı bile kaldırabiliyor :)

açamazsın 1gb ram yaparsan açarsın ama tabi cpu ve ekran kartına bağlı silkroad daha çok rame yüklenen bir oyun olduğu için en önemlisi ram özellikle çift char için Wink

walla ben açıyorum .. saçma gibi gelebilir ama 512 mb ramle açıyorum birinin özllikleri 800 *600 yapıyorum yarım ekran oluyo digeride 1280 e 1024
2 char açıp kasıyorum tabi teleport oldumu biri düşüyo pre oldugu için problem olmuyo :lol: tekrar giriyorum :) ama 1 gb ram tavsiyemdir pahalı diil 30 ytl ile 43 ytl arası kingston ram dolu D:

a4_tech demiş ki:
dün aldım 31 lira
kingston 1 gb ddr2 667 mhz ram extraokk
hayırlı olsun :) mhz sine we ddr ddr2 göre deişiyo :lol: ddr sa anakart girşin 70 -80 ytl arası :)

benim ram im 512 mb ve çift char açabiliyorum ama ne bir msn nede bir internet sayfası açık olmucak sağ altta saatin oradaki bütün açık olan programlar antivirüste dahil kapatılıp oluyor kardeşim extraokk extraokk extraokk extraokk

a4_tech demiş ki:
mü**ün değil açamassın

açsan bile adamı göremeden oyundan düşersin

bende 1 gb ram vardı stall çarı açamıyordum açsam bile her teleportta biri düşüyordu

artık 2gb ram im var 3 çarı bile kaldırabiliyor :)
senin pc dandikmiş biras

- Resim Silinmiş.

gece 3 çar açıyorum şu an net sörf falan devam

sanal belleği yüksek tutun görev yöneticisi le ekranı karalayıp simge halinde küçültün

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
PEKİYA NASIL 2 CHAR ACABİLİRİM? BİLEN WARMI NEYLER NE OLUR YARDIM EDİN!

açarsın dostum ben 1,7ghz celeronla açıodum senin işlemci bunun üstündeyse rahat açarsın CTRl alt deletende işlemler kısmından hangisinle oynamıosan onu normal altındaki değere ata sorun kalmaz ben çok kastım öyle hade ii kasmalar Wink extraokk extraokk

zaten işlemci önemli değil ram kalıyo onuda hardiskten çalarak hallediyoz

emc

rank8
bu başlıkdan devam edeyim.
Benim sorum. Oyunun detaylarını texture vs.. nasıl düşürürüz. Grafik kalitesinin önemi yok adamım görünsün stall açayım yeter. Ram'den çok fazla yemeden bunun için bir modifiye var mı ?
> Yardımlarınızı bekliyorum. Hatta Clientless Stall diye birşey olsa çok güzel olurdu. :lolmuch:

emc demiş ki:
bu başlıkdan devam edeyim.
Benim sorum. Oyunun detaylarını texture vs.. nasıl düşürürüz. Grafik kalitesinin önemi yok adamım görünsün stall açayım yeter. Ram'den çok fazla yemeden bunun için bir modifiye var mı ?
> Yardımlarınızı bekliyorum. Hatta Clientless Stall diye birşey olsa çok güzel olurdu. :lolmuch:
grafikleri kücült oyunu renginin very dark yap fazla kasılmasını önler

hayabusa_ demiş ki:
- Resim Silinmiş.

gece 3 çar açıyorum şu an net sörf falan devam

sanal belleği yüksek tutun görev yöneticisi le ekranı karalayıp simge halinde küçültün
yaaa 512 ram ile imkansız yaa açmak sen bilgisayarının ozelliklerini koymussun ama hele 3 tane imkansız nasıl yapıyosun biraz açarmısn mucX

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hazır bu konu acılmısken bende bır soru sorayım benim pc Taklamakanda Generallerde 8 Li party kurduğum zaman 5dk da bir donuyor ve Ctrl + Alt +Delete yapmak zorunda kalıyorum Nedenini bilen var mı?

yaa o banada oluyo ekran gelmiyo ve ekran donuyo dimi bana da cok oluyo o bilgisayarın kasmasıyla alakalı ama ben bişeye dikkat ettim hep msn açıkken oluyo bi de msn kapalıyken dene istersen :mrgreen: kahvekeyfi

Yukarı Alt