HeLL_KinG demiş ki:
valla ben bu oyunu 2sene önce oynuyodum isim Kaan Carfagno'ydu :mrgreen:
bırakmamın sebebi acayip kota yiyordu valla ne güzel istanbul'da albinin yeri diye bi kahve vardı orda çaycılık yapıyodum hep türkler geliyodu geceleri aleme akıyordum sex show başlıyodu süper bi oyun sınırsız kotası olanlara şiddetle öneriyorum :twisted:
Sınırsız internete geçer geçmez başlarım baksana su güzelliğe.

Kız kardeşimde bunu oynamak istiyor ama .Ben uygun olmadığını söyledim ona ama dinlemiyor beni.Baya populer bir oyunmuş çeşitli firmalar oyundan yerler alıp firmalarının reklamlarını yapıyormuş.BMW mesela galeri açık kendi arabalarıını tanıtıyormuş enteresan

Bu oyunu araştırmıştım vestelde bunun türk versiyonunu açmıştı.Ayrıca bu oyunda kazandığımız paraları real paraya çevirebiliyormuşuz.

bende geliyorum lakin uyelik alımı paralı değil demi :d olsun okan abi de başladıysa denemekte yarar var

Snn Bilmediqin;Bizi bilenin bildiği Yerdeyiz.....
benim bildiğim kadarıyla buradaki oyun gerçek hayattaki ticaretide kapsıyo ve bi çok büyük şirket buradan ciddi şekilde para kazanıyorlar hatta vestelin oyunda fabrika yaptırdığını falan biliyorum ama oyunun çoğu paralı para harcıyosunuz ama bi şirket veye ufak çapta bi iş kurarsanız para kazanmaya başlıyosunuz..

Ben bu oyunda builder'dım kendi çapımda bir sürü yaptıım şeyler vardı büyük bi çevrem de vardı :D E tabi mecbur yaşımı saklamak zorunda kaldığımdan bir süre sonra bıraktım :D

Benimde abim bu oyunu oynuyor şuan BOSPHORUS team leader ve sürekli ünlü kişiler oyuna geliyor.Eylül sonunda yüksek sadakat grubu oyuna onların bulunduğu yere gelip canlı konser verecekmiş bilginize.^^

Haha :D Valla bırakmıştım eğer Okan abi çok isterse gelip ona yardım için geri dönebilirim :D 2 sene falan oynadım bu oyunu ^^ Yalnız yaşımdan dolayı dışlanmamak için yaşımı büyük göstermem gerekiyo. Okuldan konu açılınca üni. falan donup kalıorm xD

RideTheLightning demiş ki:
Haha :D Valla bırakmıştım eğer Okan abi çok isterse gelip ona yardım için geri dönebilirim :D 2 sene falan oynadım bu oyunu ^^ Yalnız yaşımdan dolayı dışlanmamak için yaşımı büyük göstermem gerekiyo. Okuldan konu açılınca üni. falan donup kalıorm xD
Küçük yaşta oynayan görmedim.Min.25 civarı insanlar oynuyor.

Bu arada okan abi orada ballers city var amerikalı zencilerin takıldığı yer. Orda SmokeThug mu ne biri var Türk asıllı amerika vatandaşı biri. Sana yardım eder sende elbise tasarımına falan girersin.
Ps: Çok küfürlüdür alttan al :P

Yukarı Alt