Arkadaşlar sistemim ile 5 tane char açabiliyorum anca.
5 char ile party yapabilirmiyim?
hangi joblar olmalı öneri bekliyorum

Bard olmadan wizzlere ve clericin mana yetmez . Bard Şart.
1 Bard 1 Cleric 1 Warior 2 Wiz

Arkadaşlar adam 107 lerde fln da 5 char kasmıcak bence bard'ları devre dışı bırak 3 kişiyde pt form yap :)

Lrd

rank8
recaiyilmaz demiş ki:
1Bard(Hem Buffer Hem Atacker) +1 Clerıc +1 Warrıor(Hem Buffer Hem Lure) +2 Wizard Atacker En Iyısı Budur :)
hem buffer hem attacker HEM BARD makara: bardın attack yememesi lazım dostum buffer olması için :)

ya warodan vazgeçiceksin ya da barddan bence warodan vazgeç şöyle ki 2 bard 1 cleric 2 wizz

h&a

rank8
Lrd demiş ki:
recaiyilmaz demiş ki:
1Bard(Hem Buffer Hem Atacker) +1 Clerıc +1 Warrıor(Hem Buffer Hem Lure) +2 Wizard Atacker En Iyısı Budur :)
hem buffer hem attacker HEM BARD makara: bardın attack yememesi lazım dostum buffer olması için :)

bence sana öle geliyor denemelisin benim bard hem attacker hemde buffer :coffee:

1 bard 1 cleric 1 warior 2 wizard yaparsin 1 wizard ile 1 wariorda bide 1 bard dışardan alirisn 1 bard sen açki bazıları oto manada sorun cıkarıyor ve kafayı yeme derecesine geliyor snde olursa elınde olur sorun cıkmaz

h&a demiş ki:
Lrd demiş ki:
recaiyilmaz demiş ki:

bence sana öle geliyor denemelisin benim bard hem attacker hemde buffer :coffee:
Arkadasim,tambour actiginda veya dans ettiginde eger canavar sana atacck yaparsa tambour iptal olur ileride %44 size koruma saglayacak 10 saniyelik bufun yok olmasi partinin bile yatmasina sebep olabilir...

Yukarı Alt