46 lvl nuker adamım var..Ancak çok yatıyorum..Hybir 5.1emi dönsem yoksa intmi devam etsem..İlerde trade ve thieflikte sorun olurmu full intle...Önerilerinizi bekliorum....

fsm

rank8
ben 5+1 car kasıyorum svord bu ilk adamım 64 lvl e kadar geldim bana gore cok keyifli bi char sekli ama olurda 5+1 yapcam dersen aklında bulunsun cok sp farm yapman lazım herkezden cok işte o bazen sıkıyor :) niye sen simdi 2 buyu gurubunu uplarsın gidersin ana bi skil gurubun olur onda full gidersin yanına bide yardımcı buyu gururbu beraber bişekilde gidiyorsun ama 5+1 dersen silah gurubunada vermen gerekiyor ben hiç sp farm a girmemiştim şu an farmdayım layting fire ve weapon silah buyulerini 57 ye cektim ben 64 lvl im 57 lvl de istedigim butun buyuleri upladım ama sp 0 :) şuana biraz biriktirip farmdan cıkıcam ama buyulerin buyuk bolumunu 64 e cekebilmek için 20000 sp falan daha yapmam lazım buda botla nerdeyse 2 hafta :) sonunda cok guzel olcak bencde ama sabır istiyor işte baya he bide eksik kalan int falan tamam lamak için kıyafetlerine surekli int str taş basman lazım benim butun kıyafetler int 4 - 5 str de asa yukarı ole etraftan cer cop topla taş bas vs cok uraştırıyor olurya doneyim dersen aklında bulunsun diye yazdım seciminde ve oyununda basarılar :)

Beijo

Bilgiliyim
bence 10:1 hybrid garment + spear...
72+5 full blue garment set ve 72+7 bi spear aldınmı birazda oynamayı biliyorsan 72+7 glavie ve 72+5 seti olan bi glavieri bile yatırırsın extraokk

Edit: aklım 5.1 de kalmış yaw 10:1 olcak :mrgreen:

Beijo demiş ki:
bence 10:1 hybrid garment + spear...
72+5 full blue garment set ve 72+7 bi spear aldınmı birazda oynamayı biliyorsan 72+7 glavie ve 72+5 seti olan bi glavieri bile yatırırsın extraokk

Edit: aklım 5.1 de kalmış yaw 10:1 olcak :mrgreen:
10:1 garment spear mı?? Shocked Confused Confused o setler elinde olsa bile follos olursun :S
garment bide hihih :lol: sen oyle bir char yapıp o dedigin sekilde bi glavier yendinmi? ya da oyle bi char yaptınmı ss goster plz! bole bi char oyun tarhnde yok :lol: 10:1miş Confused

Beijo

Bilgiliyim
dediğim şekilde bi charın %106 mag balance + 10.400 hp'si oluyor phy'de %66... bu benim önerim adam istediği gibi charını yapılandırır ve bizden yardım istemiş bende önerimi sundum extraokk

Hangi giysiyi giyiyorsun ve hangi silahı kullanıyorsun sen ? Spear kullanıyorsan sworde dön.
Full int + protector + sword / shield ile fazla yatmassın.
Kendinden 2-3 lvl düşük yaratıklarda kas , hem tek atarsın çabuk kasarsın , hem de ölme sorunu fazla olmaz.
LvLına denk magical atak yapan monsterlar varsa onlarda da kasabilirsin çünkü magical defansın çok yuksek oldugundan , sadece mag attack yapan monsterlarda kendinle denk lvlda ise rahat kasabilirsin.Aksi takdirde dediğim gibi senden 2-3 lvl dusuk monsterlarda kas.

ben de 63 lvl full intim (sword+shild)kendi lvlimden 7-8 lvl ustumu rht kesiyorum ve cok nadir oluyorum psh defance %60 mgl 106 (olması lazım)

screamadle demiş ki:
Ben hybrid derim, yeni char açarsam 7-1 hybrid protector/spear olur
katılıyorum 7-1 hybird cok iyi ama spear kısmına katilmiyorum sword shield derim ben. full int pvp de tam bir rezalet 9 k hp siyle tek critte yatiyor her sekilde :lol: hele bide spear takanlar yokmu cok guluyorum hallerine :mrgreen:

Beijo demiş ki:
dediğim şekilde bi charın %106 mag balance + 10.400 hp'si oluyor phy'de %66... bu benim önerim adam istediği gibi charını yapılandırır ve bizden yardım istemiş bende önerimi sundum extraokk
full int spear = %113 mag balance + 10877 hp oluo yani demek oluyorki 10:1 sadece guc dusurur coook gereksiz igrenc bi yapılandırma Wink

armor oneriorum full int speara yhada protector
cold light spear olmak zorunda ama Wink

Excrea demiş ki:
screamadle demiş ki:
Ben hybrid derim, yeni char açarsam 7-1 hybrid protector/spear olur
katılıyorum 7-1 hybird cok iyi ama spear kısmına katilmiyorum sword shield derim ben. full int pvp de tam bir rezalet 9 k hp siyle tek critte yatiyor her sekilde :lol: hele bide spear takanlar yokmu cok guluyorum hallerine :mrgreen:
ahah hic sorma bizim serverdada full int spear :lol: okadar cagrıo pvpye tek ghost crit e yatıolar :lol:
5:1 spear olsa neyse supee olur Wink

Hybird kesinlikle.Ama int charları çok az hp leri nedeniyle hiç mi hiç sevmem.bir crit ve normal vuruşta yatar hybird olsa bile.Hem bu açığını kapatmak için armor veya protector giyeceğinden hızı da düşer.Ben arkadaşın charıyla tiflik yaparken(grass walk max) vurkaç taktiğiyle yatırıyorum bunları bana yetişip nuke bile atamıyorlar :mrgreen: :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Full int zaten sword / shield olur elinde de güzel bir spear ile tek attığı ve saldırgan olmayan yaratıklarda seri bi şekilde hiç HP potu kullanmadan nerdeyse kasar. PVP'de de Sword / Shield'ini ya da SOSun Spearini alır eline uzaktan dalar.

Bence Bişey olacaksa ya tam olsun ya hiç olmasın.Full int olsun yada full str.Hybrid i sevmiyorum neden mi ? e adam ya fizikseli tam vur yada magici.Ortalarda işim olmaz.Bu benim fikrim.Hybrid sevenler sevsin ben int le güzel mavili modifiyetli armorumla kendi lvlime yatmıyorum.Ancak dc olucamda o zaman.Birde şu var lvl 60 dan sonra kendi lvlinden bi kaç lvl üstü yıkabiliyorsun rahatca.Bi arkadaşta yazmış işte önceki msg larda.

bence senin dediginin tersi oluo full strler bir kac lvl ustu nukerlerı yatırıor :lol:
iş 80 olup herseyi max(set ve skill)ladıgında değişir oyuncusuna gore değişir ama full int yinede ezik yow kaçarı yok elinde sun olcakta falan anca adam olur :S
hybrid en iisi! greecenin tozunu attıranda hybrid daha bunun gbi bir cok ornek war! ksroda thiefte ortalıgı yıkanda hybrid :lol:
ve FİRE yokkkkk Wink olmazda zatennn igrencccc ıvyyyyq fire sadce mastery calar!

Yukarı Alt