Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
lvl 1 guilde sahip olabilmek için 500k goldla birlikte guild merckhanta gidiyosunuz ve guildinizi kuruyorsunuz...

LvL2 guild için toplamanız gerken 3000 gp ''guild point'' topluyorsunuz ve guild merckhanta 3m veriyorsunuz ''Promote guild'' diyorsunuz ve guildiniz lvl 2...Guildiniz lvl 2 olunca union olma hakkınız doğuyor ayrıca guildin kendisine ait bir kasası oluyor ''tek slot''...

LvL3 guild için 9000 gp ''guild point'' topluyorsunuz guild merchanta gidip 9m para veriyorsunuz ve ''promote Guild' diyip guildinizi LvL 3 yapıyorsunuz...
Guildiniz LvL3 olunca guild store ''guild kasası'' 'de 2. slotunuz açılıyor daha fazla yer demek yani. ayrıca çeşitli itemler açılıyor paralı askerler recal scrol ikon scrolları fakat bunları alabilmenize karşı kullanamazsınız her itemin kullanıclabileceği LvL ler var...

LvL4 guild için 135k Gp ''guild point'' topluyosunuz Guild merckhanta gidi 15m para veriyosunuz ve guildinizi lvl 4 yapıyorsunuz..LvL4 guild olunca guildinize ikon ekleyebilme yetkiniz oluyor bunun için kendinize bir resim seçiyorsunuz onu makinanıza 16*16 olacak şekilde büyüklüğü 24biti geçmeyecek çşekilde bilgisyarınıza .. Guildmark.bmp olarak kaydediyorsunuz ..sonra oyuna gelip oyun içinden guild ikon scrolunu satın alıyorsunuz bununn için 1m gold 20k gp ''guild point'' verip satın alıyorsunuz üzeri,nde sağ tıklayıp silkroad klasörüünün içinden yüklediğiniz guildmar.bmp dosyasını seçiyosunuz 5 dk kadar bekliyosunuz ve ikonunuz hazır daha sonrasında lvl 4 te guild üyelerine lakap verebiliyorsunuz guild ismnin yazıdğı yerde lakap yazıyor ''HaNeDaN*MaSTeR'' gibi..bunun için üye üzerine gelip grant name butonuna tıklıyosunuz ve gerekli ismi yazıyosunuz isim türkçe karakter noktalamaka işaretleri kabul etmez ayrıca 12 karakterden fazla yazamazsınız....dikkat edin grant name kısmı Witdraw yani atmanın hemen altında yanlışlamaya tıklamayın ben çok tıkladım ordan biliyorum

LvL5 için 318k diye hatırlıyorum tam emin değilim.. gp ''guild point'' topluyosunuz ve 25m verip guild merckhanttan guildinizi lvl 5 yapıyosunuz..
LvL5 olduğunuzda unionunuza ikon verebilme yetkiniz recal scrolu kullanabilme yetkiniz ve paralı askerleri kullanabilme yetkileriniz oluyor..uniona yetki verebilmek için union master olmalısınız..uniona yetki verince guild ikonun yanında union ikonu yer alıyor aynı guild ikonu gibi tek farkı yükleyeceğiniz resin ismi unionmark.bmp olacak diğerleri guild ikonla aynı..ayrıca Recal scrol kullanabilme imkanınız doğuyor bu scrola sağ tıkladığınızda o an online olan tüm guild üytelerine sizin yanınıza town olmak için bir ekran geliyor confirm derlerse tüm üyeler masterın yanına town oluyor nerde olursa olsun..sanırsam bunu guild war için düşünmüşler...ve paralı askerleri kullaanbiliyorsunuz onlarında ikonları guid merckhantın içinde var istedğinize göre asker çıukartıyosunuz sanırım tek scrol tek asker yeteneğini siz seçin.
.

Gp ''guild point'' : guild içi üyelerin mob keserken kazandıkları sp ve exp yanında ayrıca kendi guildlerine kazandırdıkları pointtir...ayrıca yeni sistemde her members kendi guildinie spsinden vererek gp yarıdmı yapabilir... bunun için ''U'' harfine bastığınızda karşınıza guild ekranı gelir gp ''guild point'' yanında kalp şeklinde bir ikon var ona tıkladığınız anda size sp nizden ne kadar vereceğini sorar unutmayın vereceğiniz gp sizin sp nizle orantılıdır sp nizden fazla gp veremezsiniz ..benim fikrimce vermeyin derim

Guıld-Union Logo Amblemlerini İndirmek İçin ;

http://rapidshare.com/files/122235694/Silkroad-Online-Guild-Amblem.zip.html

Alternatif Link ;

http://rapidshare.com/files/117440766/Yeni_S__305_k__305___351_t__305_r__305_lm__305___351__Klasoer.zip.html

Fre3sTyLe

paylasm ıcın saol ama bıde guıld amblemı nası konuluyo solersen daahada sewınırım hatta resımlı anlatım super olur:D

Yukarı Alt