1.adım) Mental Sickness
Bu görev goria görev serisine başlamak için yapılması gereken bi görev Karen the Merchant Guilder e gidip bu görevi alıyorsunuz ve sung sung deilen yaratıklardan 25 tane kemik topluyorsunuz bu görevi verdikten sonra goria görev serisi baslıyor.
2.adım) Goria 1
Karen the Merchant Guilder den goria 1 görevini alıyorsuz ve Shahad the Hunter Guilder le konusuyorsunuz.
3.adım) goria 2
Shahad the Hunter Guilder den görevi alıyorsunuz ve ınventory nize 100 tane tas geliyor ve gidip stone golem kesiyorsunuz her kestiğiniz stone golemden birtane ınventorydeki taslardan biri acılıyor. yani 100 tane stone golem kesiyorsunuz.
4.adım) goria 3
Shahad the Hunter Guilder den görevi alıyorsunuz ve samarkant east gatedeki askerle konusuyorsuz
5.adım) goria 4
Shahad the Hunter Guilder den görevi alıyorsunuz ve rock golem keserek 20 tane görev torbası topluyorsunuz.
6.adım) goria 5
Shahad the Hunter Guilder den görevi alıp angry sungsung keserek 1 tane görev torbası topluyorsunuz
7.adım) goria 6
Shahad the Hunter Guilder den görevi alınca inventorynize 5 tane örümcek ağı geliyor ve o ağlarla bitane magic hun archer yakalıyorsunuz. (not:örümcek ağını kurup yaratığın birine yumruk atın ve ağa cekin yumruk atmayınca yakalanmıyor.)
8.adım) goria 7
Shahad the Hunter Guilder den görevi alınca size birtane davul veriyor ve o davula huns garrison bölgesinde sağ tıklayınca sizi goria nın yanına götürüyor ve goria elinizdeXD(not: item ve exp paylasımlı party başkanı olmazsanız görevi alamzsınız buna dikkat)
reciweri award: experince point,skill point, 1 adet gecici hp400 mp400 scroll

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sizin için bağzı ssler
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

A

Anonymous

Guest
Kankam ellerine sağlık süper bi anlatım olmuş 1 numarasın Wink

A

Anonymous

Guest
Görev anlatımı çok doğru yapılmış gercekten senı tebrik etmek istıyorum süper bi anlatım ama gercekten numberone kahvekeyfi

murdemon demiş ki:
görev sonunda tam olarak ne veriyor orasını pek anlamadım
görev bitince sana bir tane scrol veriyor ve scrol acınca gecici olarak hp ve mp 400 artıyor

murdemon demiş ki:
görev sonunda tam olarak ne veriyor orasını pek anlamadım
-Resim Silinmiş.
bu anlaman için yeterli olur herhalde

Yukarı Alt